1. Haberler
  2. Asayiş
  3. AK Parti Meclis Üyesi Adayları belli oldu

AK Parti Meclis Üyesi Adayları belli oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Meclis Üyesi adaylarını açıklayan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, “Yaptığımız istişareler ve Genel Merkezimizle gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde, şehrimizi Türkiye Yüzyılı’na hazırlayacak aday kadrolarımızı belirledik.

Belediye Başkan Adaylarımızla birlikte 12 ilçede bütün meclis üyesi aday listelerimizi Yüksek Seçim Kurulu’na teslim ettik.

Ülkemizin geleceği rastgele çalışmalar, anlık duygulara bağlı gelişigüzel hizmetlerle belirlenemez.

Güven ve istikrarın adresi AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak, bu seçimde de milletimize hizmet için kendimizle yarışacak, daha iyisini yapmak için uğraşacağız. Biliyoruz ki, milletimiz en iyisini, en güzelini hak ediyor.

Aday listelerimizin hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Sıra
No

İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı

1 BAŞİSKELE ASİL MEHMET USTAOĞLU
2 BAŞİSKELE ASİL FARUK KELEŞ
3 BAŞİSKELE ASİL ERCÜMENT YILDIRIM
4 BAŞİSKELE ASİL MURAT KILIÇ
5 BAŞİSKELE ASİL HALİT BAYHAN
6 BAŞİSKELE ASİL NURİYE ÇELİKKOL
7 BAŞİSKELE ASİL MUZAFFER CAN
8 BAŞİSKELE ASİL CİHAN ŞENSES
9 BAŞİSKELE ASİL ADİLAY FURUNCU
10 BAŞİSKELE ASİL ŞAKİR ÖZKARAASLAN
11 BAŞİSKELE ASİL ÜNAL DEMİR
12 BAŞİSKELE ASİL ARİF BAŞKAN
13 BAŞİSKELE ASİL HASAN BOSTAN
14 BAŞİSKELE ASİL HÜSEYİN DUMAN
15 BAŞİSKELE ASİL SALİH ÇELİK
16 BAŞİSKELE ASİL MERYEM ATAK
17 BAŞİSKELE ASİL İHSAN SEZGİN
18 BAŞİSKELE ASİL İSMAİL OKCAN
19 BAŞİSKELE ASİL MUHARREM GÖKBAYRAK
20 BAŞİSKELE ASİL HASAN MERT ENGİ
21 BAŞİSKELE ASİL BEŞİR GÜR
22 BAŞİSKELE ASİL ERHAN ACER
23 BAŞİSKELE ASİL ERDOĞAN SELİMOĞLU
24 BAŞİSKELE ASİL AYŞE YILMAZ
25 BAŞİSKELE ASİL DEMET KILIÇ
26 BAŞİSKELE ASİL MÜCAHİT SELVİ
27 BAŞİSKELE ASİL ZEKERİYA ÖZKURT
28 BAŞİSKELE ASİL TAHA KOÇ
1 BAŞİSKELE KONTENJAN İRFAN ALTINTAŞ
2 BAŞİSKELE KONTENJAN MELİH ÖZKARAASLAN
3 BAŞİSKELE KONTENJAN SERHAT BEYAZIT

Sıra İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı

No
1 ÇAYIROVA ASİL SEYHAN DÜNMEZ
2 ÇAYIROVA ASİL GÜNAY UZUN
3 ÇAYIROVA ASİL NİZAMETTİN GÜNAY
4 ÇAYIROVA ASİL AHMET GÜÇER
5 ÇAYIROVA ASİL METİN DEMİRCİ
6 ÇAYIROVA ASİL İSKENDER TURAN
7 ÇAYIROVA ASİL SEFA YILMAZ
8 ÇAYIROVA ASİL FERHAT KARABULUT
9 ÇAYIROVA ASİL KADİR KURUN
10 ÇAYIROVA ASİL FURKAN YAVUZ
11 ÇAYIROVA ASİL ERCAN ASLAN
12 ÇAYIROVA ASİL ATİLLA AYDIN
13 ÇAYIROVA ASİL ERDEM KARAKAŞ
14 ÇAYIROVA ASİL TAMER TOPLU
15 ÇAYIROVA ASİL NEŞE AYDIN
16 ÇAYIROVA ASİL NESRİN YILMAZ
17 ÇAYIROVA ASİL HALİL HALİFEOĞLU
18 ÇAYIROVA ASİL MURAT DİNÇ
19 ÇAYIROVA ASİL ERSİN ÖZCAN
20 ÇAYIROVA ASİL MUAMMER KARACA
21 ÇAYIROVA ASİL ALİ ÖZÇELİK
22 ÇAYIROVA ASİL ORHAN ÇITAK
23 ÇAYIROVA ASİL EMİNE OTLU
24 ÇAYIROVA ASİL ENES AKTAŞ
25 ÇAYIROVA ASİL KAYHAN ŞAHİNER
26 ÇAYIROVA ASİL ESAT UZUN
27 ÇAYIROVA ASİL ERGİN DEMİR
28 ÇAYIROVA ASİL MUSTAFA GÖK
1 ÇAYIROVA KONTENJAN FATMANUR ÇELİK
2 ÇAYIROVA KONTENJAN SADETTİN ARIKBOĞA
3 ÇAYIROVA KONTENJAN BEKİR BİLGİÇ

Sıra
No

İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı

1 DARICA ASİL MURAT KAYA
2 DARICA ASİL İSMAİL RAMAZANOĞLU
3 DARICA ASİL ENGİN GÜNEŞ
4 DARICA ASİL SELMA GÜLENÇ
5 DARICA ASİL HÜSEYİN OKUTAN
6 DARICA ASİL FATİH GÜRSOY
7 DARICA ASİL HÜSAMETTİN ERGÜL
8 DARICA ASİL YILMAZ TUNALI
9 DARICA ASİL KENAN PALTACI
10 DARICA ASİL OSMAN AĞYAR
11 DARICA ASİL MUSTAFA KAYA
12 DARICA ASİL VEDAT YILMAZ
13 DARICA ASİL KAZIM GÜNGÖR
14 DARICA ASİL HASAN YENİAY
15 DARICA ASİL NURGÜL KAHVECİ FIRTINA
16 DARICA ASİL VEYSEL ÖZGÜR
17 DARICA ASİL KÖKSAL AKÇAY
18 DARICA ASİL ERDOĞAN TONK
19 DARICA ASİL GAYE KOLCUOĞLU
20 DARICA ASİL AZİZ TÜRKCAN
21 DARICA ASİL HIZIR BİLGİN
22 DARICA ASİL AHMET AKÇAY
23 DARICA ASİL İZZET KARDEŞ
24 DARICA ASİL TAYFUN ASLAN
25 DARICA ASİL METİN ALAŞ
26 DARICA ASİL BAHADIR ÇALIK
27 DARICA ASİL BARIŞ KURT
28 DARICA ASİL EMİNE ALTAY ÇETİNKAYA
1 DARICA KONTENJAN AHMET ORMAN
2 DARICA KONTENJAN ENVER DEMİRCİ
3 DARICA KONTENJAN KENAN DEMİRBAŞ
Sıra
No
İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 DERİNCE ASİL NİYAZİ YAĞIZ

2 DERİNCE ASİL MEHMET AKBULAK
3 DERİNCE ASİL AYHAN AKSOY
4 DERİNCE ASİL ARİF İPEK
5 DERİNCE ASİL ZÜHEYLA USLU
6 DERİNCE ASİL RAMAZAN BOSTAN
7 DERİNCE ASİL HALUK AKYÜZ
8 DERİNCE ASİL KENAN YALÇIN
9 DERİNCE ASİL HIDIR AYDIN
10 DERİNCE ASİL ZAFER BİLGİNTÜRK
11 DERİNCE ASİL MUSTAFA KAÇMAZ
12 DERİNCE ASİL MUTLU KARAKAŞ
13 DERİNCE ASİL SAMET ÇETİN
14 DERİNCE ASİL YAVUZ ABDULLAHOĞLU
15 DERİNCE ASİL TARKAN ALŞAN
16 DERİNCE ASİL YASİN KAYI
17 DERİNCE ASİL HAKAN GÖKHAN
18 DERİNCE ASİL KURTULUŞ AYTEKİN
19 DERİNCE ASİL MEFHARET SERİM
20 DERİNCE ASİL TUNCAY KARAK
21 DERİNCE ASİL SİNAN YOLDAŞ
22 DERİNCE ASİL HANİFE AKYÜZ
23 DERİNCE ASİL MUAMMER HAKSOY
24 DERİNCE ASİL BURHAN ARMAN
25 DERİNCE ASİL DOĞUKAN LEVENT
26 DERİNCE ASİL KÜRŞAT BİLALCAN ALTUNKAYA
27 DERİNCE ASİL RABİA ÇAMUR
28 DERİNCE ASİL EYLEM BURCU ÖZALP
1 DERİNCE KONTENJAN MEHMET ALİ KARAASLAN
2 DERİNCE KONTENJAN ABDULLAH YILDIRIM
3 DERİNCE KONTENJAN İBRAHİM EREN
Sıra
No
İLÇE ASİL- KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 DİLOVASI ASİL FEVZİ KARADAŞ
2 DİLOVASI ASİL FATİH MERAL
3 DİLOVASI ASİL MUHAMMET DEMİR

4 DİLOVASI ASİL MEVLÜT KAYA
5 DİLOVASI ASİL CEMİL DAŞDEMİR
6 DİLOVASI ASİL YAVUZ YILMAZ
7 DİLOVASI ASİL CİHAN SEVİNÇ
8 DİLOVASI ASİL İNCİ AYDEMİR
9 DİLOVASI ASİL İBRAHİM KARAGÖZ
10 DİLOVASI ASİL ÖZCAN KAYA
11 DİLOVASI ASİL SUAT ŞIK
12 DİLOVASI ASİL MEHMET ÖZTÜRK
13 DİLOVASI ASİL YUSUF KAYA
14 DİLOVASI ASİL YUNUS ELDEN
15 DİLOVASI ASİL MUZAFFER BEYAZ
16 DİLOVASI ASİL ŞÜKRÜ DİLMAÇ
17 DİLOVASI ASİL HAMZA TOSUN
18 DİLOVASI ASİL MUHAMMET BALTA
19 DİLOVASI ASİL ŞÜKRÜ YILMAZ
20 DİLOVASI ASİL İRFAN ERTÜRK
21 DİLOVASI ASİL FATMA YILDIRIM
22 DİLOVASI ASİL FAHRETTİN KERETAŞ
1 DİLOVASI KONTENJAN OSMAN AKBULUT
2 DİLOVASI KONTENJAN NECATİ TEMİZ
3 DİLOVASI KONTENJAN MAHMUT BARIŞ

Sıra
No

İLÇE ASİL- KONTENJAN Adı ve Soyadı

1 GEBZE ASİL HASAN SOBA
2 GEBZE ASİL MAHMUT YANDIK
3 GEBZE ASİL MUSTAFA DEMİRHAN
4 GEBZE ASİL ÖMER CİHAN KAVAK
5 GEBZE ASİL HABİBE ÇIRAK

6 GEBZE ASİL SELİM MALKOÇ
7 GEBZE ASİL MEHMET FATİH İŞLEK
8 GEBZE ASİL TALİP DEMİR
9 GEBZE ASİL AZİM UYSAL
10 GEBZE ASİL EFARİ BAHÇEVAN
11 GEBZE ASİL GÜLER ŞAHİN GENCAY
12 GEBZE ASİL SELAMET GÜNER
13 GEBZE ASİL BİRGÜL TOKMAK
14 GEBZE ASİL AHMET HÜSEYİN ÇELEBİ
15 GEBZE ASİL MUSTAFA DEMİR
16 GEBZE ASİL MUSTAFA ÖNAL
17 GEBZE ASİL AYHAN YILMAZ
18 GEBZE ASİL VASFİYE AYDIN
19 GEBZE ASİL ŞENER AKIN
20 GEBZE ASİL MEHMET DİNÇ
21 GEBZE ASİL OKAN ŞEN
22 GEBZE ASİL HALİL AYTAÇ
23 GEBZE ASİL OSMAN SEZER
24 GEBZE ASİL MUSTAFA ATEŞ
25 GEBZE ASİL HÜSEYİN KATI
26 GEBZE ASİL HATİCE ULUDAĞ
27 GEBZE ASİL VEDAT GÜLCAN
28 GEBZE ASİL MUSTAFA YAYLAK
29 GEBZE ASİL HACI KILIÇ
30 GEBZE ASİL YETİŞ AKPINAR
31 GEBZE ASİL EYÜP KAYA
32 GEBZE ASİL VOLKAN ERSOY
33 GEBZE ASİL AVNİ SÖĞÜT
1 GEBZE KONTENJAN HASAN ÖZEMİR
2 GEBZE KONTENJAN EMRULLAH BİLGİN
3 GEBZE KONTENJAN HÜSEYİN ÖNDER
4 GEBZE KONTENJAN İRFAN İRTEGÜN

Sıra
No

İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı

1 GÖLCÜK ASİL BERNA ABİŞ
2 GÖLCÜK ASİL SEDAT KUL
3 GÖLCÜK ASİL ALİ RUHAN ÇELİK
4 GÖLCÜK ASİL KADİR ÖZDEMİR
5 GÖLCÜK ASİL SAMET SIRMA

6 GÖLCÜK ASİL MUHAMMET TURAN
7 GÖLCÜK ASİL İBRAHİM KILIÇ
8 GÖLCÜK ASİL RECEP BAŞKUT
9 GÖLCÜK ASİL İBRAHİM UZUNER
10 GÖLCÜK ASİL HÜSEYİN DİLBER
11 GÖLCÜK ASİL KÜRŞAT ÇAKIROĞLU
12 GÖLCÜK ASİL GÜNGÖR BALEL
13 GÖLCÜK ASİL İLYAS YAZICI
14 GÖLCÜK ASİL MURAT SARAL
15 GÖLCÜK ASİL HÜLYA GÖKALP
16 GÖLCÜK ASİL TURAN ABLAK
17 GÖLCÜK ASİL NURDOĞAN İNCİ
18 GÖLCÜK ASİL ERGÜN AKKAYA
19 GÖLCÜK ASİL METİN TAŞKAN
20 GÖLCÜK ASİL MEHMET KAYA
21 GÖLCÜK ASİL SİBEL ERDEM
22 GÖLCÜK ASİL ÜLKÜ KÜÇÜKBAY
23 GÖLCÜK ASİL ŞENOL ŞİMŞEK
24 GÖLCÜK ASİL SEVDE KESKİN
25 GÖLCÜK ASİL RESUL YİĞİT
26 GÖLCÜK ASİL BAHRİYE GÖKAT
27 GÖLCÜK ASİL EKREM BÜYÜK
28 GÖLCÜK ASİL İRFAN ŞENER
1 GÖLCÜK KONTENJAN MEHMET OLHAN
2 GÖLCÜK KONTENJAN ADEM KURT
3 GÖLCÜK KONTENJAN HASAN BAT
Sıra
No
İLÇE ASİL- KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 İZMİT ASİL AYKUT BOZKURT
2 İZMİT ASİL HAYRETTİN ÜNLÜ
3 İZMİT ASİL KÖKSAL GÜMÜŞ
4 İZMİT ASİL FATİH GALYAN
5 İZMİT ASİL YUSUF TAŞER
6 İZMİT ASİL İPAR KATRE
7 İZMİT ASİL İBRAHİM EFE
8 İZMİT ASİL EROL ÇALIŞKAN
9 İZMİT ASİL OSMAN NURİ ERTURAN

10 İZMİT ASİL ÖNDER KARAKAŞ
11 İZMİT ASİL OKAN KARAGÖZ
12 İZMİT ASİL AYSEL DEMİRTAŞ
13 İZMİT ASİL AYHAN GÖKMEN
14 İZMİT ASİL TURGAY KÖSEOĞLU
15 İZMİT ASİL BURHAN SAROĞLU
16 İZMİT ASİL ÇETİN ÇOMAKLI
17 İZMİT ASİL HAKAN YILDIZ
18 İZMİT ASİL HÜSEYİN ÖZTEKİN
19 İZMİT ASİL BATIKAN MEHMET AKBALLI
20 İZMİT ASİL ENGİN DUYMAZ
21 İZMİT ASİL İSMAİL YILDIRIM
22 İZMİT ASİL MEHMET ALPASLAN
23 İZMİT ASİL SEMİH FURKAN KOÇ
24 İZMİT ASİL MERYEM KANPARA
25 İZMİT ASİL ABDULLAH KUŞ
26 İZMİT ASİL DAVUT ÖNDER AKBAŞ
27 İZMİT ASİL HİLAL DOĞAN
28 İZMİT ASİL HÜSEYİN CICIK
29 İZMİT ASİL MUSTAFA AKDOĞAN
30 İZMİT ASİL FADİME COŞKUN
31 İZMİT ASİL NAİME CEYLAN
32 İZMİT ASİL ŞEVVAL EBRAR ACAR
33 İZMİT ASİL TUBA PEKDEMİR
1 İZMİT KONTENJAN GÖKHAN ALADAĞ
2 İZMİT KONTENJAN ERKAN AKSOY
3 İZMİT KONTENJAN FATİH ÖZCAN
4 İZMİT KONTENJAN İSMAİL PARLAK

Sıra
No

İLÇE ASİL-KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 KANDIRA ASİL İSMAİL AYSU
2 KANDIRA ASİL SERTAN KULAÇ
3 KANDIRA ASİL MUSTAFA YAĞIZ
4 KANDIRA ASİL SELAHATTİN OKAN
5 KANDIRA ASİL NİLGÜN GÜRCAN
6 KANDIRA ASİL BARIŞ GÜLSEVER
7 KANDIRA ASİL ABDULKADİR KÖKSAL

8 KANDIRA ASİL UĞUR VURAL
9 KANDIRA ASİL HÜSEYİN AYAZ
10 KANDIRA ASİL ZEHRA ÖZAYDIN
11 KANDIRA ASİL SELİM BAYBURT
12 KANDIRA ASİL MURAT KÜÇÜKTECER
13 KANDIRA ASİL ZAFER KAÇAR
14 KANDIRA ASİL ZEYNEP ÖZDEMİR
15 KANDIRA ASİL İSMAİL BABÜR
16 KANDIRA ASİL FAHRİ BURUŞ
17 KANDIRA ASİL SERDAR EFE
18 KANDIRA ASİL VEDAT ACAR
19 KANDIRA ASİL MUSTAFA AKŞİT
20 KANDIRA ASİL HAKAN SATILMIŞ
21 KANDIRA ASİL MUSTAFA MEMİŞ
22 KANDIRA ASİL NESLİHAN TİRYAKİ
1 KANDIRA KONTENJAN FEHMİ EVREN DİNÇ
2 KANDIRA KONTENJAN RECEP ALÇIN
3 KANDIRA KONTENJAN ALİ OSMAN EROL

Sıra
No

Adı ve Soyadı
1 KARAMÜRSEL ASİL RECEP DEMİREL
2 KARAMÜRSEL ASİL HATİCE AKKAYA
3 KARAMÜRSEL ASİL AHMET PEHLİVAN
4 KARAMÜRSEL ASİL BURHAN GÜLBAŞ
5 KARAMÜRSEL ASİL HASAN OLGUN
6 KARAMÜRSEL ASİL ERDİN BİLGİÇ
7 KARAMÜRSEL ASİL MURAT YASİN TAŞKAN
8 KARAMÜRSEL ASİL SİBEL KAHYA

9 KARAMÜRSEL ASİL ENES BİLİCİ
10 KARAMÜRSEL ASİL ŞABAN ÇATAR
11 KARAMÜRSEL ASİL

MEHMET KAYA AKTAŞ
12 KARAMÜRSEL ASİL FERİDUN ERTURAN
13 KARAMÜRSEL ASİL KEREM TAŞTAN
14 KARAMÜRSEL ASİL SÜLEYMAN SELİM YAVUZER
15 KARAMÜRSEL ASİL ZİYA OKUR
16 KARAMÜRSEL ASİL KÜRŞAT DİNÇER KAZAN
17 KARAMÜRSEL ASİL AHMET ENES EKİN
18 KARAMÜRSEL ASİL ÖMER YILDIZ
19 KARAMÜRSEL ASİL SERHAT ÖZTÜRK
20 KARAMÜRSEL ASİL RIFAT YILDIZ
21 KARAMÜRSEL ASİL AHMET ALPÖZER
22 KARAMÜRSEL ASİL ENES ÖZARSLAN
1 KARAMÜRSEL KONTENJAN AHMET UTAŞ
2 KARAMÜRSEL KONTENJAN NURETTİN ALTUN
3 KARAMÜRSEL KONTENJAN

YUNUS EYÜP

Sıra
No

İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 KARTEPE ASİL AHMET ÖZÜER
2 KARTEPE ASİL ALİ KARAKAŞ
3 KARTEPE ASİL ENES AYDINLI
4 KARTEPE ASİL EDA AÇIKYOL
5 KARTEPE ASİL ELİF DURMUŞ
6 KARTEPE ASİL ORHAN AKYÜZ
7 KARTEPE ASİL EROL YILMAZ
8 KARTEPE ASİL MURAT SAĞLAM
9 KARTEPE ASİL ENES EMENGEN
10 KARTEPE ASİL SELÇUK KÖSEMEN

11 KARTEPE ASİL HULUSİ AKTOP
12 KARTEPE ASİL SEDAT BAL
13 KARTEPE ASİL BİLAL KARSLI
14 KARTEPE ASİL AHMET GÜNGÖRMEZ
15 KARTEPE ASİL MAHİR TUTAK
16 KARTEPE ASİL HÜSEYİN ŞİMŞEK
17 KARTEPE ASİL YÜKSEL DİLEK
18 KARTEPE ASİL NİYAZİ AYDIN
19 KARTEPE ASİL NİMETULLAH ÖZGENÇ
20 KARTEPE ASİL İLAYDA ÜZMEZ
21 KARTEPE ASİL KEMALİ ÜNLÜ
22 KARTEPE ASİL RAMAZAN ÇEÇEN
23 KARTEPE ASİL HACER BABUR
24 KARTEPE ASİL HASAN ARSLAN
25 KARTEPE ASİL EZGİ MERTTÜRK
26 KARTEPE ASİL İBRAHİM GÖZÜKARA
27 KARTEPE ASİL ZEYNEP ÇİFTCİ
28 KARTEPE ASİL SONER COŞKUN
1 KARTEPE KONTENJAN ZAFFER TURHAN
2 KARTEPE KONTENJAN MURAT SOYER
3 KARTEPE KONTENJAN HAKAN ÖZÇELİK
Sıra
No
İLÇE ASİL – KONTENJAN Adı ve Soyadı
1 KÖRFEZ ASİL İBRAHİM ÇIRPAN
2 KÖRFEZ ASİL MURAT GÜLBİÇİM
3 KÖRFEZ ASİL AHMET TOPUZ
4 KÖRFEZ ASİL CENGİZ ÖZTÜRK
5 KÖRFEZ ASİL AYŞE HACET AŞAR
6 KÖRFEZ ASİL ŞABAN AYDIN
7 KÖRFEZ ASİL AHMET ERDEMİŞ
8 KÖRFEZ ASİL FATİH YALÇIN
9 KÖRFEZ ASİL İSMAİL AKOVA
10 KÖRFEZ ASİL DOĞAN ÖNAL
11 KÖRFEZ ASİL SEZER TARIK BEKİROĞLU
12 KÖRFEZ ASİL NEBAHAT ÇELİK
13 KÖRFEZ ASİL MEHMET AK

14 KÖRFEZ ASİL BAYRAM KURTARAN
15 KÖRFEZ ASİL ALİ KAŞKAŞ
16 KÖRFEZ ASİL KUTLU SONER KAYALI
17 KÖRFEZ ASİL ERDAL ORUÇ
18 KÖRFEZ ASİL YUNUS KANDAL
19 KÖRFEZ ASİL AHMET ÇINAR
20 KÖRFEZ ASİL HALİL OLGUN
21 KÖRFEZ ASİL MUAMMER EREN
22 KÖRFEZ ASİL TUĞAY POLAT
23 KÖRFEZ ASİL KAZIM KAYA
24 KÖRFEZ ASİL SEMA ÇAKIRCA
25 KÖRFEZ ASİL HÜMEYRA BİÇER
26 KÖRFEZ ASİL ERCAN YANIKTAŞ
27 KÖRFEZ ASİL YUSUF AĞYAR
28 KÖRFEZ ASİL KADRİYE BAYRAKTAR
1 KÖRFEZ KONTENJAN RAMAZAN TUNA
2 KÖRFEZ KONTENJAN DOĞAN ORAK
3 KÖRFEZ KONTENJAN ÖMER SEMİH YURT

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
0
komik
Komik
AK Parti Meclis Üyesi Adayları belli oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

onursalhaber.com.tr ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin