Advert Advert Advert

CHP’li Tarhan rozet takma törenine katıldı

CHP PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Körfez İlçe Örgütü’nce düzenlenen üye katılım töreninde, yeni üyelere rozet taktı.

CHP’li Tarhan rozet takma törenine katıldı
CHP’li Tarhan rozet takma törenine katıldı
Bu içerik 218 kez okundu.

CHP Körfez İlçe Başkanlığı’nda pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen rozet töreni, İlçe Başkanı Bülent Yıldız, İlçe Kadın Kolları Başkanı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti.

PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Cumhuriyet Halk Partisi ailesi sizlerle büyüyor. Her gün büyüyen örgütlerimizle birlikte partimizi ilk seçimde iktidara taşıyacağız. Türkiye CHP iktidarına, CHP de iktidara hazır” dedi.

Tarhan, “Bugün burada toplumun tüm kesimlerinden ve farklı meslek kollarından vatandaşlarımızın ailemize katılım töreni gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin aydınlık geleceği için sürdürdüğümüz onurlu mücadelemize omuz olacak yeni yol arkadaşlarımızın olmasından gurur duyuyoruz. Yeni katılan üyelerimizle birlikte ülkemizin aydınlık geleceğine ve CHP iktidarına birlikte yürüyeceğiz. Sizlerle birlikte artık daha güçlüyüz. Daima birbirimizi kucakladığımız, kaynaştığımız, el ele kol kola yürüyerek mücadele verdiğimiz parti kültürümüzü, daha da güçlendirerek hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Düzenlenen törenin devamında, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan yeni üyelere rozetleri takıldı. Tarhan, “Emeklinin, memurun sıkıntılarını yok sayan, esnafın, işçinin, emekçinin taleplerini ve sorunlarını görmezden gelen siyasal anlayış ilk seçimde son bulacak. Demokrasimizde, laik ve sosyal hukuk devletimizde, adalette, insan haklarında derin yaralar açan iktidara karşı birlikte mücadele vereceğimiz yeni üyelerimize ailemize hoşgeldin der, partimize, Körfez İlçemize ve Kocaeli’mize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diyerek sözlerini bitirdi.

#tahsin tarhan#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI