Advert Advert

Başkan Söğüt canlarla buluştu, iftar yaptı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Cemevi’nde Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ile birlikte muharrem orucu iftarına katıldı. Başkan Söğüt, Ankara’daki cemevlerine yönelik saldırılara da sert tepki gösterdi.

Başkan Söğüt canlarla buluştu, iftar yaptı
Başkan Söğüt canlarla buluştu, iftar yaptı Engin Akçay
Bu içerik 79 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Cemevi’nde muharrem orucu iftarına katıldı. Canlarla buluşmada Başkan Söğüt dışında Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Zihni Manap, CHP Meclis Üyesi Erkan Uygun ve Körfez Cemevi Başkanı Ziya Karadağ da yer aldı. İlk olarak Cemevi Başkanı Ziya Karadağ ile bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, görüş alışverişinde bulundu.

 

BİRLİĞİMİZİ BOZAMAZLAR

Ankara'da Cemevleri'ne yönelik yapılan eş zamanlı saldırılarıda şiddetle kınadığını belirten Başkan Şener Söğüt, “Muharrem ayını idrak ettiğimiz bu mübarek günlerde kardeşliğimize kast edenlere fırsat vermeden fitneye, fesada karşı birlik ve beraberliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

HEP BİRLİKTE İFTAR AÇILDI

Cemevi Başkanı Ziya Karadağ da Başkan Şener Söğüt’e desteklerinden dolayı teşekkür ederken, hep birlikte iftar açıldı. Başkan Söğüt, Muharrem ayı nedeniyle, “Yas-ı Matem’de niyet eden, tüm canları selamlıyor, Muharrem oruçlarının kabul olmasını diliyor, aşk-ı niyaz ediyorum” dedi. İftar sonrasında da Başkan Söğüt vatandaşlarla sohbet etti.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor