Advert Advert

Körfez fotoğraf yarışmasına 436 eser katıldı

Körfez Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu iş birliği ile düzenlenen 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda jüri üyeleri bir araya geldi, fotoğrafları değerlendirdi

Körfez fotoğraf yarışmasına 436 eser katıldı
Körfez fotoğraf yarışmasına 436 eser katıldı Engin Akçay
Bu içerik 89 kez okundu.

Körfez Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu iş birliği ile düzenlenen 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda 15 Temmuz itibari ile son katılım tarihinin tamamlanması ile birlikte jüri üyeleri bir araya geldi. Toplam 436 fotoğrafın katıldığı yarışmada, ilk etapta teknik şartnameye uygun olanlar ayrıldı ve 300’e yakın fotoğraf tek tek incelendi.

 

ESERLER TEK TEK İNCELENDİ

Jüride; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı (EFIAP/b) Kemal Kaya, Marmara Üniversitesi GSF Fotoğraf Bölümü’nden Doç. Dr. Mustafa Bilge Satkın, KOÜ GSF Grafik Bölümü’nden Doç. Dr. İsmail Keskin, Kocaeli Üniversitesi GSF Fotoğraf Bölümü öğretim görevlisi Doç. Şeniz Kabadayı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Gülal ve fotoğraf sanatçısı Hüsna Altın yer aldı.

 

25 TEMMUZ’DA AÇIKLANACAK

141 katılımcının 436 fotoğraf ile yer aldığı yarışmada fotoğraflar tek tek incelenirken, Körfez’in tarihi dokusu ve güzelliklerini yansıtan fotoğraflar oy birliği ile belirlendi. Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt, jüri üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederken, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya da düzenlene organizasyon dolayısıyla Körfez Belediyesi’ne teşekkür etti. Derece elde eden fotoğraflar, 25 Temmuz Pazartesi günü açıklanacak.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor