Advert Advert

BİRİLERİ BİZİ SATTIĞI İÇİN BURADAYIZ

Memleket Partisi, yönetimdeki istifaların ardından ilk olağanüstü kurultayını Ankara’da bulunan bir otelde gerçekleştirdi. Kocaeli İl Başkanı Murat Erinç ve beraberindeki heyette kurultaya katılım gösterdi.

BİRİLERİ BİZİ SATTIĞI İÇİN BURADAYIZ
BİRİLERİ BİZİ SATTIĞI İÇİN BURADAYIZ Engin Akçay
Bu içerik 87 kez okundu.

Muharrem İnce liderliğinde 13 ay önce kurulan partide, geçtiğimiz günlerde yaşanan üst düzey istifalar nedeniyle 60 kişiden oluşan parti meclisi 43 kişiye düşmüş, İnce yaşanan istifaları ‘kuruluş sancısı’ olarak değerlendirerek olağanüstü kurultaya gideceklerini açıklamıştı.

Parti meclisini yenilemek üzere bugün toplanan olağan üstü kurultaya Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Erinç İlçe Başkanları ve yöneticilerde katılım gösterdi.

Kurultaya Eşi Ülkü İnce ile birlikte katılan Muharrem İnce, partililerin oluşturduğu koridordan "Gençlerin umudu" sloganlarıyla geçerek kurultayın yapılacağı salona giriş yaptı. Kurultay’ın yapıldığı salona girişte son dönemde artan korona virüsü vakaları nedeniyle maske dağıtıldı ve salonda sık sık maske takılması yönünde anons yapıldı.

 

'NEDEN SATTIKLARINI ZAMAN GÖSTERECEK'

İnce, kurultayı ‘olağanüstü’ yapmalarının nedenini, “Dağ başını duman almış dedik, beraber yola çıktık. Birileri bizi sattı, o yüzden buradayız. Neden sattıklarını zaman gösterecek. Ben sizinle sonsuza kadar yürümek için buradayım. Bu ülkenin kaderini değiştireceğiz” sözleriyle açıkladı.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor