Advert Advert

KAYA, “15 Temmuz Milletimizin Yazdığı Son Kahramanlık Destanıdır.”

15 Temmuz Milletimizin Ülkesi, vatanı ve bayrağı söz konusu olduğunda nasıl bir ve beraber olduğunu anlatan son kahramanlık destanıdır.

KAYA, “15 Temmuz Milletimizin Yazdığı Son Kahramanlık Destanıdır.”
KAYA, “15 Temmuz Milletimizin Yazdığı Son Kahramanlık Destanıdır.” Engin Akçay
Bu içerik 124 kez okundu.

15 Temmuz gecesi yediden yetmişe bütün halkımız uçaklara, tanklara ve silahlara karşı kendi canını ortaya koyarak vatanına ve özgürlüğüne sahip çıkmıştır.

Milletimizin tarihi ülkemize içeriden ve dışarıdan kasdeden hainlere karşı ülke için gözünü kırpmadan hayatını feda eden kahramanlarla doludur.

Bu vatanı atalarımızdan nasıl emanet aldıysak 15 Temmuz’da da öyle sahip çıktık. 15 Temmuz şehitlerimiz işte bu emaneti gelecek nesillere bırakmak için gözlerini kırpmadan mücadele etmişlerdir ve bu uğurda şehit olmuşlardır.

Türk Milleti olarak tüm şehitlerimiz ve 15 Temmuz şehitlerimizden aldığımız bu emanete sahip çıkacak bu hain kalkışmayı unutmayacak ve unutturmayacağız.

Türk Milleti bağımsızlık azmi ve kararlığını, bir ve beraber olduğunu yeniden kenetlenerek bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

O gece şehitlerimiz canlarını verdiler fakat karşılığında da ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere fırsat vermediler.

Bizlerde şehitlerimizden emanet olan vatanımızı her şartta korumaya muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaya, gelişmiş kalkınmış lider bir ülke olması İçin tüm gayretimizle çalışmaya kararlıyız.

Bu vesileyle tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor