Advert Advert

Şanbaz Yıldız’dan 15 Temmuz mesajı!

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayıslyıa bir mesaj yayınladı. Yıldız, "Altı yıl önce 15 Temmuz gecesi yaşananlar Çanakkale’den kalan büyük bir mirasa sahip çıkma başarısıdır" dedi.

Şanbaz Yıldız’dan 15 Temmuz mesajı!
Şanbaz Yıldız’dan 15 Temmuz mesajı! Engin Akçay
Bu içerik 66 kez okundu.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, 15 Temmuz darbe girişiminin altıncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Hain darbe girişimini lanetleyen Şanbaz Yıldız’ın mesajında şu ifadeler yer aldı: “Aziz Türk milleti; bin yıllık, Türk tarihi mazisinde sayısız kahramanlıklar ve bağımsızlığına kasteden şer odaklarına karşı her dönem kadın, erkek ve yaşlarına bakılmaksızın her bir ferdi ile tek vücut olabildiği görülmüştür. Bizler, en son dedelerini, Çanakkale’de bu uğurda feda etmiş torunlar olarak. İleride de geçmişte olduğu gibi hiçbir tereddüt göstermeden, bağımsızlığımıza kastedecek şer odaklarına bu toprakları dar etmeye ant içtik.

ÇANAKKALE'DEN KALAN MİRASA SAHİP ÇIKTIK

Altı yıl önce 15 Temmuz gecesi yaşananlar Çanakkale’den kalan büyük bir mirasa sahip çıkma başarısıdır. Bu, tüm dünyaya verilmiş çok büyük bir mesajdır. Yüzyıllar geçse de TÜRK yenilmeyecek... Bağımsızlığını kaybetmeyecek... Boyun eğmeyecek... Ezanını ve Bayrağını diğer tüm mukaddes emanetleri ile ebediyete kadar muhafaza edecektir... Ebedi ve Ezeli Başkomutanımız Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dile getirdiği gibi ‘Muhtaç olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.’ 15 Temmuz gecesi, hainlerin tanklarını, mermilerini bu asil kanla boğan kahramanlarımızı, gazilerimizi Şükran ve minnet duyguları ile anıyorum.”

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor