Advert Advert

Başkan Söğüt’ten Kurban Bayramı mesajı

Başkan Şener Söğüt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Söğüt, “Paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi

Başkan Söğüt’ten Kurban Bayramı mesajı
Başkan Söğüt’ten Kurban Bayramı mesajı Engin Akçay
Bu içerik 79 kez okundu.

Başkan Şener Söğüt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Söğüt mesajında, “Paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz biliriz ki, bayramlar kucaklaştıkça, kaynaştıkça bayram olur.  Bayramlar sevinçlerimizi, mutluluklarımızı paylaştıkça bayram olur.  Bu bayram da; sevdiklerimize kavuşacak, onlarla kucaklaşacak; sevgimizi, ekmeğimizi ve soframızı paylaşacağız.

 

BAYRAM BOYUNCA ETKİNLİKLER OLACAK

Körfez Belediyesi olarak bizler bayram boyunca herhangi bir olumsuzluğa geçit vermemek adına 7/24 görevimizin başında olacağız. Bayram coşkusunu da daha yukarıya çekmek adına adına bayramın iki, üç ve dördüncü günlerinde sahillerimizde çeşitli etkinlikler ve açık hava sinemaları düzenleyeceğiz. Bu vesileyle, Kurban Bayramı’nızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bayramın ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor