Advert

ASKON KOCAELİ BÖLGENİN EN GÜÇLÜ STK’SI OLACAK…

Yakın zamanda Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kocaeli İl Başkanlığı tebliğ edilen Fatih Işık’ın Yönetim Kurulu Üyelerinin tanışması ve kaynaşması adına ev sahipliği yaptığı kahvaltıda bir araya gelindi.

ASKON KOCAELİ BÖLGENİN EN GÜÇLÜ STK’SI OLACAK…
ASKON KOCAELİ BÖLGENİN EN GÜÇLÜ STK’SI OLACAK… Engin Akçay
Bu içerik 147 kez okundu.

Kartepe Hilton Otelde gerçekleştirilen kahvaltı Başkan Işık’ın misafirlerini otel girişinde karşılamasıyla başladı.

 

 Yönetim Kurulunda güçlü isimler…

Listesinde ilimizin örnek simalarından olan Zafer Aşık, Gökhan Altıntaş, Uğurtan Yıldız yer alırken; kentimizin güçlü sanayicilerinden Sefa Böyet, Hasan Kaya, Semih Okuyucu, Yalçın Aka, Ticaret Odası Meclis üyeleri ve TOBB Delegelerini de barındıran ASKON Kocaeli’de, 36 kişilik Yönetim Kurulu düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Ayrıca yönetim kadrosunda kentimizin ileri gelen bayan iş insanlarından olan Vildan Aydın ve Zeynep Kambur da yer aldı. Kahvaltı esnasında üyelerin hızla kaynaşması gözlerden kaçmadı.

Kahvaltı sonrası konuşan ASKON Kocaeli Şube Başkanı Işık, “Tüccar, sanayici ve iş adamlarının toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişmesinde öncü bir kesim olduğunun bilincindeyiz. Derneğimiz bu vazifeyi amaç edinerek ülke ekonomisine ve Dünyaya değer katmaya devam etmektedir. ASKON Kocaeli ailesi olarak bizler de Genel Merkezimizin çizgisinde Türkiye’nin bütün illeriyle beraber kalkınmasının önündeki engellerin ve haksızlıkların giderilmesi için mücadele vereceğiz” dedi.

 

“Kıymetli işlerin öncüsü olacağımıza inancım tamdır.”   

Başkan Işık, “Yakın zamanda açılışını yapacağımız şube binamızda da bir araya gelerek ülkemiz ve milletimiz adına yararı olacak fikirleri tartışmanın heyecanı içerisindeyim. Birlik ve beraberlik içinde yapacak olduğumuz bu çalışmalarda Genel Başkanımız Sn. Orhan Aydın’ın önderliğinde ve Genel Merkezin belirlediği amaçlar doğrultusunda faaliyetlerimize hız kazandıracağız. ASKON Kocaeli olarak milletimizin refah seviyesini yukarı taşıyacak kıymetli işlerin öncüsü olacağımıza inancım tamdır.” diyerek sözlerini tamamladı.

    Daha sonra Yönetim Kurulu Üyeleri tek tek mikrofon alarak kendilerini tanıttı. Birbirinden kıymetli iş insanlarının yer aldığı Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Program sonrası Fatih Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri yakında açılışı yapılacak şube binasını ziyaret etti.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek