Advert

Sevindikli Göleti yeni cazibe merkezi olacak

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Sevindikli Göleti çevresinde yapılacak proje için incelemelerde bulundu

Sevindikli Göleti yeni cazibe merkezi olacak
Sevindikli Göleti yeni cazibe merkezi olacak Engin Akçay
Bu içerik 68 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, özellikle hafta sonu sadece Kocaeli değil İstanbul’dan da vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Sevindikli Göleti’nin çevresinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcıları Osman Yurt ve Levent Yılmaz ve ilgili müdürlerle alanda inceleme yapan Başkan Söğüt, proje hakkında detaylı bilgi aldı.

 

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Sevindikli Göleti’nin çevresini güzelleştireceklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Sevindikli Göleti sadece Körfezlilerin değil, Kocaeli’den hatta İstanbul’dan da hafta sonu vatandaşlarımızın rağbet gösterdiği bir bölge. Zaman zaman da çeşitli sivil toplum kuruluşlarımız balık tutma yarışmaları ve festivaller düzenliyor.

 

DAHA DA GÜZEL OLACAK

Çevresini her yıl küçük dokunuşlarla güzelleştiriyorduk. Şimdi daha kapsamlı bir düzenleme yapacağız. 2.5 kilometrelik su hattı çekiyoruz çevresine. 40 adet piknik masasının montajına da arkadaşlarımız başladı. Zaten ilgi gören bir bölgeydi; cazibesini daha da arttıracak düzenlemeler yapıyoruz” dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek