Advert

Hem yürüdüler hem eğlendiler

Körfez’de doğa yürüyüşü bu hafta da devam etti. Doğal güzellikler içerisinde bol bol fotoğraf çektiren gençler, zaman zaman derede suya da girdi; ortaya renkli görüntüler çıktı

Hem yürüdüler hem eğlendiler
Hem yürüdüler hem eğlendiler Engin Akçay
Bu içerik 66 kez okundu.

Körfez’de doğa yürüyüşü bu hafta da devam etti. Farklı okullardan öğrencilerin katıldığı etkinlikte Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, okul idarecileri ve vatandaşlarda yer aldı. Yürüyüşün startı Tarihi Taşköprü önünde toplanılmasıyla başladı. Burada katılımcılara çorba ikram edilirken, parkur boyunca yanlarında bulunması için su dağıtıldı.

 

SUDA HORON TEPTİLER

Kutluca Köyü’nden başlayan ve Çoban Geçidi Kanyonu boyunca gerçekleştirilen yürüyüş boyunca adeta Körfez’in saklı kalmış güzellikleri içerisinde yürüyen gençler, bol bol fotoğraf çektirdi. Sıcak havada akan suyu gören bazı öğrenciler, şelale kısmındaki birikintide suya girdi. Kimi ise derenin sığ olduğu noktalarda su içinde halay çekti.

 

GÜZEL BİR PARKUR

Yürüyüş sonrasında gençlerle selfie çekilen ve sohbet eden Başkan Söğüt, “Her hafta Körfez’in doğal güzelliklerini barındıran farklı parkularda gençlerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte yürüyoruz. Etkinliklere tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi. Gençler de Başkan Söğüt’e etkinlik dolayısıyla teşekkür etti.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek