Advert

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

Milletimiz Birinci Dünya Savaşı sonrasında vatanımızın her köşesi işgal edilmiş halde kurtuluş çareleri ararken; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bundan tam 103 yıl önce stratejik açıdan büyük öneme sahip ve Karadeniz’den Orta Anadolu’ya açılan rahat ve güvenilir bir kapı olan Samsun’a milli mücadeleyi başlatmak üzere ayak basarak kurtuluş meşalesini yakmış, 19 Mayıs 1919’da Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşuna kadar uzanan sürecin yolunu açarak, esarete boyun eğmeyeceğimizi bütün dünyaya göstermiştir.

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI Engin Akçay
Bu içerik 82 kez okundu.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bugünü Türk gençlerine armağan etmiş, “Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum.” diyerek; Cumhuriyetimizin ve inkılapların korunması görevini gençlere vermiştir.  İnanç, azim ve kararlılığın en önemli kanıtı olan, türlü imkansızlıklar ve yokluklara rağmen eşsiz bir mücadelenin gösterildiği zaferimizin 103. yılında; bizler de daima genç, dinamik ve geleceğimizi omuzlayan nüfusumuzun kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri ve gençlerimize kariyer fırsatları yaratmak üzere üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz.

 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’mızı coşkuyla kutlar; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, bu uğurda savaşan tüm kahramanlarımızı rahmet ve saygıyla anar, umudumuz, enerjisiyle bizlere güç veren gençlerimize başarılar dilerim.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek