Advert

YENİDEN REFAH ENGELLERİ KALDIRACAK.

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe başkanlığı Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İlçe Başkanı Sn Adem YILDIZ önderliğinde ilçe başkanlık divan üyelerinden kalabalık bir grup eşliğinde Marmara Engelliler Derneğini ziyaret etti.

YENİDEN REFAH ENGELLERİ KALDIRACAK.
YENİDEN REFAH ENGELLERİ KALDIRACAK. Engin Akçay
Bu içerik 136 kez okundu.

Dernek Başkanı ve yönetimi tarafından dernek merkezinde karşılanan heyet, Refah Partisi nin engelliler ile alakalı politikaları faaliyetleri hakkında ilçe başkanı tarafından dernek üyelerine bilgi verdi.

 

Parti bünyesinde genel merkezden ilçe teşkilatlarına kadar her kademede engelliler koordinasyon birimi kurulduğu bilgisi verildiğinde dernek başkanı Sn Memiş ÖZDEMİR, bu birimin oluşmasından ve partinin engelliler ile alakalı projelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sn ÖZDEMİR, Dernek çalışmaları hakkında ziyaretçileri bilgilendirirdi.

 

Çayırova  Yeniden Refah Partisi Engelliler Koordinasyon Başkanı Sn Hasbi AYDIN ın başkanlığında Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırıp engelleri kaldırma bağlamında ortak projeler üretilip geliştirilmesinde en etkin şekilde katma değer katacaklarını belirtti.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek