Advert

KOİDER BAZAAR 21-22 MAYIS’TA YAPILACAK İZMİT KENT MEYDANI’NDA FESTİVAL DÜZENLENECEK EMRE KAYA VE DJ ALİ TAŞ SAHNE ALACAK

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali 21-22 Mayıs tarihlerinde İzmit Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

KOİDER BAZAAR 21-22 MAYIS’TA YAPILACAK İZMİT KENT MEYDANI’NDA FESTİVAL DÜZENLENECEK EMRE KAYA VE DJ ALİ TAŞ SAHNE ALACAK
KOİDER BAZAAR 21-22 MAYIS’TA YAPILACAK İZMİT KENT MEYDANI’NDA FESTİVAL DÜZENLENECEK EMRE KAYA VE DJ ALİ TAŞ SAHNE ALACAK Engin Akçay
Bu içerik 133 kez okundu.

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği tarafından her yıl düzenlenen KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali bu yıl 3. kez gerçekleştirilecek. Kentin ekonomisine hareket getirmek ve KOİDER üyelerinin ticari ilişkilerini geliştirmek için düzenlenen festival, 21-22 Mayıs tarihlerinde İzmit Kent Meydanı’nda yapılacak.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin de katkıda bulunduğu festivalde dopdolu bir program davetlileri bekliyor. Onlarca farklı firmanın stand açacağı festivalde, kostüm defileleri, bando gösterisi, workshoplar ve ücretsiz halk konseri gerçekleştirilecek. 21 Mayıs Cumartesi günü ünlü sanatçı Emre Kaya İzmit Kent Meydanı’nda sahne alacak. 22 Mayıs Pazar günü ise Dj Ali Taş 90’lar şovuyla İzmitlilere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

 

21 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’te protokol üyeleri ile birlikte resmi açılış gerçekleştirilecek. Konserler her iki gün de saat 21:00’de başlayacak ve konserlere katılım ücretsiz olacak. Alışveriş standlarında ise festivale özel indirimler sunulacak.

 

Ayrıca Türkiye’de kurulan ilk iş kadını dernekleri federasyonu olan Girişimci İş Kadınları Federasyonu (GİFED) ‘in kurucu üyesi olan KOİDER, 20 Mayıs tarihinde düzenleyeceği stratejik planlama çalıştayı ile ülkenin dört bir yanından kadın derneklerini şehrimizde ağırlayacak. Çalıştayda GİFED’in yol haritası çıkartılacak.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek