Advert

Başkan Söğüt, “Aldığınız her başarı bizleri gururlandırıyor”

Başkan Şener Söğüt, Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü bünyesinde başarı elde eden ve milli takıma katılma başarısı gösteren sporcularla bir araya geldi. Başkan Söğüt, “Göğsümüzü kabarttınız” dedi

Başkan Söğüt, “Aldığınız her başarı bizleri gururlandırıyor”
Başkan Söğüt, “Aldığınız her başarı bizleri gururlandırıyor” Engin Akçay
Bu içerik 71 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 5 bin öğrencinin 16 branşta eğitim gördüğü spor akademilerine verdiği desteği aralıksız sürdürüyor. Turnuvalara katılım sağlamak amacıyla kurulan Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Kulübü ise, yerel, ulusal ve uluslar arası platformlarda başarısını her geçen gün arttırıyor. Voleybol, Ragbi ve Yüzme alanında gelen peş peşe başarılar sonrasında Başkan Söğüt, şampiyonları yemekte ağırladı.

 

SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Tütünçiftlik Nazende Restoran ve Kafe’de gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Söğüt dışında Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Gençlik ve Spor Müdürü Ali Osman Baş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Gülal, kulüp yöneticileri, antrenörler ve sporcular katıldı. Sohbet ortamında gerçekleştirilen buluşmada sporcularla sohbet eden Başkan Söğüt, antrenörlerden de genel durum hakkında bilgi aldı.

 

ŞEHRİMİZ ADINA ÖNEMLİ

Başkan Şener Söğüt, “Bugün şampiyonlarımızla birlikte yemek yiyelim istedik. Gurur duyduğumuz bir program oldu. Sizlerle yaptığımız her buluşmada ifade ettiğimiz şey de buydu aslında; Verdiğimiz destek ile ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil edecek başarılar elde etmek. Bugün baktığımızda geldiğimiz noktada gerçekten bizler ve şehrimiz için gurur verici.

 

SABIR, EMEK VE ALIN TERİ

Ben inanıyorum ki bundan sonraki şampiyonalarda da önemli dereceler elde edeceksiniz. Tabi bunlar tesadüf değil; sabır var, emek var, alın teri var. Hocalarımızın sizleri bu şampiyonalara güzel bir şekilde hazırlamaları, ailenizin de desteği var. Ama en büyük emek sizlerin. Hayatta da böyledir, ne kadar fazla mücadele ederseniz ne kadar çalışırsanız o kadar başarı noktasında sonuçlar alırsınız.

 

SİZLERLE GURUR DUYDUK

Rugbi takımımız göğsümüzü kabarttı. U18 7’li Ragbi Türkiye Finalleri’nde Türkiye ikincisi oldular. Bu başarı sporcularımızın yükselmesine de olanak sağladı. Zaten Türkiye Ragbi Milli Takımı’nda 1 sporcumuz vardı şimdi 3’e yükseldi. 12 kişilik milli takımımızın 3’ü Körfezli gençlerimizden oluşuyor. Bu gerçek anlamda bizleri gururlandıran bir durum.

 

ÇALIŞIN, BAŞARI GELECEKTİR

Yüzme sporunda da iki tane sporcumuz milli oluyor. Trabzon ve Bursa’daki şampiyonlarda da 14 madalya kandık. Çocuklarımızın antremana sabah saat 06.00’da başladığını öğrendiğimde gerçekten çok sevindim. Bu azim ve gayretleri başarıyı getirdi. Hiçbir zaman unutmayın başarı gayrete aşıktır, gayret eden başarır.

Hayatta hiçbir şey zor değil; yapmanız gereken inanmak ve gayret etmek.

 

DESTEĞİMİZİ HER ZAMAN SUNACAĞIZ

Voleybol; Hem küçük hem büyük sporcularımız bizleri gururlandırdılar. İl birinciliği ve il ikinciliği çok önemli. İnşallah ilimizi de Türkiye genelindeki finallerde temsil edeceksiniz. Bizlere bu gururu yaşattığınız için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sizler başarılı olmanız için bizler her zaman desteğimizi sunacağız.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek