Üye Ol Refah Gelsin

Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe teşkilatı Genel Başkan Dr.Fatih Erbakan’nın 500 bin üye açıklamasıyla birlikte üye ve tanıtım çalışmaları kapsamında Gebze Kent Meydanında üye çalışması yaptı.

Üye Ol Refah Gelsin
Üye Ol Refah Gelsin Engin Akçay
Bu içerik 116 kez okundu.

İlçe Başkanı Engin Kılıç yaptığı açıklamada; İktidar partisi her ne kadar seçim 2023 te dese de biz yarın seçim olacak gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan mahalle teşkilatlarımızı kurarken sandık sorumlularımızı ve müşahitlerimizi belirliyoruz Partimize olan ilgiden son derece memnunuz.

Üye sayımızda artışlar var.Toplumumuzun her kesiminden ilgi görüyoruz. Mevcut siyasi partiler arasında hem yapıcı eleştiride bulunup hem de çözüm üreten tek partiyiz. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi sürdürecek, hayra motor şerre fren olacağız. Siyaset kutuplaşmıştır. Biz bu kutupların değil çözümün bir parçası olmak istiyoruz. Takım tutar gibi parti tutmayan vatandaşlarımız, Genel Başkanımız Dr Fatih Erbakan ı takıp edip dinleyince partimize oy vermeme ihtimalini sıfır olarak görüyoruz. Halkımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntı sürdürülebilir bir durum değildir. Vatandaşın ekonomik şartları her geçen gün zorlaşmaktadır. Çözüm ise ülkeyi bu hale getiren mevcut Ak Parti iktidarı değil, Milli Görüşün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisi’dir. Bu kapsamda çalışmalarımıza hız verdik ve vatandaş ile buluşup partimizin sorunlar karşısındaki çözüm önerilerini anlatıyorız.. Ülke pansuman tedbirlerle olan tedaviye cevap vermiyor kesin tedavi yöntemleri istiyor.

Tedavinin formülü ise Yeniden Refah Partisidir. Tüm Gebzeli hemşerilerimizi en yakın Yeniden Refah Partisi teşkilatlarına vestandlarına davet ediyoruz. Gebze’ye de Türkiye’ye de Yeniden Refah gelecek inşallah.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI