TOKMAK' IN HAYALİ GERÇEK OLDU…

Giresun İşadamı ve Bürokratları Derneği (GİRİB) in Ankara buluşması olağan üstü katılımla Giresunluları bir araya getirdi.

TOKMAK' IN HAYALİ GERÇEK OLDU…
TOKMAK' IN HAYALİ GERÇEK OLDU… Engin Akçay
Bu içerik 119 kez okundu.

Ankara'da bulunan Giresunun’lu sivil toplum kuruluşları, Daire başkanları, kurum ve kuruluşların başkanları ve yönetimleri, platform başkanları, ticaret odası başkanları, işadamları, bürokratlar, Giresun Milletvekilleri ile Kocaeli Milletvekillerinin de katıldığı iftar yemeğinde Giresunluların birlikteliği göz doldurdu ve her bir Giresunlunun övünç vesilesi haline geldi.

Açılış konuşmasını Giresun İşadamı ve Bürokratları Derneği (GİRİB) Genel Başkanı Kemal Tokmak yaparak GİRİB in çıkış noktasının yöresel deneklerden başlayarak bu gün geldiği noktada bir birinden güç alarak çeşitli yatırımlar ve çoklu iş ortaklığı işbirliği içinde olduğunu, yatırımlar yapma gücüne erişildiğini bunun en somut örneğinin HARLA Et DÖNER olduğunun altını çizidi. Artık bu gün GİRİB üst düzey temsil noktasına gelmektedir. Bu çalışmalara aralıksız devam edeceklerini bunun için hedef va amaçları yanı sıra memleket ve hemşerilik ilişkilerini daha kuvveti oluşturmak maksadıyla Giresunluların yoğun yaşadığı bölgelerde GİRİB şubeleri oluşturarak bu birlikteliği daha ileriye taşımak amacıyla genel merkezinin Kocaeli Gebze’den Ankara’ya taşıma kararı alındığını Balgat’ta Giresunun'lu hemşerilerimize yakışır bir Genel merkez oluşurduk tamamlama çalışmaları devam ediyor.

Artık daha güçlü bir STK ya bürünerek yedi bölgede saygın hedefleri olan istihdam oluşturma kabiliyeti olan şubeler oluşturmayı amaçladıklarını belirterek bu iftar programına katılan Sayın Millet vekillerim Emine Gülizar Emecan, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, Hasan Turan, Cemil Yaman, Sami Çakır, İlyas Şeker, ÖSYM başkanı Halis Aygün Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Daire başkanlarıma bürokrasinin her kademesindeki hemşerimize emeği geçen herkese katılımcı hemşerimize, şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür etti.

Yapılan iftar yemeğine GİRİB, Giresunlu İşadamı ve Bürokratlar Derneği yönetim kurulu üyeleri, tam kadro katılım sağladı.

Çetin Hartamacı

Basın ve Medyadan Sorumlu

Genel Başkanı Yardımcısı

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI