Advert Advert Advert

Aydın,KAI Vakfını Ziyaret Etti

Gebzeli iş insanı Ali Kemal Aydın kurum, kuruluş ve STK ziyaretleri kapsamında merkezi Kocaeli’de bulunan Kars-Ardahan-Iğdır KAI Vakfı Genel Başkanı Taner Sarıçayırı ziyaret etti.

Aydın,KAI Vakfını Ziyaret Etti
Aydın,KAI Vakfını Ziyaret Etti Engin Akçay
Bu içerik 157 kez okundu.

KAI KOCAELİDE ÖNEMLİ NÜFUSA SAHİP

Geneleksel hale gelen ziyaretleri kapsamında merkezi Kocaeli’de bulunan Kars-Ardahan-Iğdır (KAI) Vakfı Genel Başkanı Taner Sarıçayır ile bir süre görüşen Ali Kemal Aydın, Kocaeli’de önemli sayıda nüfusa sahip Kars, Ardahan ve Iğdır’lı vatandaşların bölgeye kattıkları değerler hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunarak Kocaeli’nin daha yaşanabilir bir kent olması için gerekli düzenlemelerin ve uygulamaların gözden geçirilmesini düşündüğünü belirtti.

 

“BEN DEĞİL BİZ OLMALIYIZ”

Gebzelilik bilincinin yaygınlaşması ile ben değil biz anlayışıyla hareke etmenin doğru sonuçlar vereceğini, kentin daha yaşanabilir bir kent olgusu içinde olması için sorunların bir an önce çözüme ulaşmasında sorumlulukları yerine getirmede her kesin taşın altına elini koymasını belirten Aydın, Ben değil, Biz olamazsak bizden bir şey olmaz” dedi

 

KAI VAKFI BAŞKANINA ATATÜRK TABLOSU

Geleneğini bozmayan Gebze sevdalısı Ali Kemal Aydın, KAI Vakfı Genel Başkanı Taner Sarıçayıra Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 3 boyutlu tablosunu hediye etti. Aydın, misafirperverliklerinden ötürü başkan Sarıçayıra teşekkür etti.

 

“HAYATIMDA ALDIĞIM EN DEĞERLİ HEDİYEDİR”

KAI Vakfı Genel Başkanı Taner Sarıçayır Gebzeli iş insanı Ali Kemal Aydının kedisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ali Kemal Aydın’a nazik ziyareti ve verdiği bilgiler için teşekkür ettiğini belirtti. KAI Vakfı Genel Başkanı Taner Sarıçayır, “Hayatımda bugüne kadar aldığım en değerli ve en önemli bir hediye beni çok mutlu etmiştir, bu anlamda Ali Kemal beye tekrar teşekkür ediyorum” dedi

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI