Advert Advert Advert

ADEM YILDIZ, RAMAZAN-I ŞERİF MESAJINDA

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanı Adem Yıldız, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ADEM YILDIZ, RAMAZAN-I ŞERİF MESAJINDA
ADEM YILDIZ, RAMAZAN-I ŞERİF MESAJINDA Engin Akçay
Bu içerik 122 kez okundu.

Yıldız; rahmet, mağfiret ve azaptan kurtuluş ayı olan Ramazan-ı Şerifi karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşadığımız bu günlerde ülkece ve milletçe sıkıntılı zamanlardan geçmekteyiz dedi.

Yıldız, bir yandan toplumsal hayatımızda huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin son bulduğu, kardeşlik duygularının pekiştiği Ramazan ayının sevincini yaşarken, bir yandan da böyle mübarek bir ayı ekonomik zorlukların gölgesinde geçirmenin tasasını yaşıyoruz ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanı Adem Yıldız, geçmişte bir gazeteci ile Erbakan hoca arasında geçen diyaloğa değinerek, gazetecinin sizi vatandaşın sofrasında göremedik sorusu üzerine rahmetli Erbakan hocanın cevaben, bir başbakan göreve geldiğinde vatandaş sofrasına birkaç çeşit daha koyabiliyorsa, o başbakan her akşam vatandaşın sofrasındadır sözlerini hatırlatarak, bizlerde aynı düşünce ile çalışmalarımızı yapmaya gayret gösterecek gösteriş değil mana ile hareket edeceğiz dedi.

Yıldız, Millî Kaynak Paketlerimizle yıllık 150 milyar dolarlık kaynak üreteceğiz ve bu kaynaklarla birlikte Yeniden Refah iktidarında faiz giderlerinin düşürülmesi, israfın önlenmesi ve imtiyazlı holdinglere kaynak aktarılmasının bırakılması ile çok ciddi bolluk ve bereket dönemi başlayacaktır ifadelerini kullandı.

Bu ifadelerle evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının tüm insanlığın sağlık, huzur ve mutluluğuna vesile olması duasıyla; Milletimizin ve tüm islam Alemi’nin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI