Advert Advert Advert

Marmara Sivaslı İş İnsanları Dernek merkezinde ilk misafirlerini ağırladı

Erol ATEŞ,Toplantı sonrası yaptığı açıklama da:'' Yaklaşık 2 yıldır çok değerli hemşerilerimizle birlikte hayata geçirmek için büyük özveri içinde emek verdiğimiz MARSİDER Marmara Sivaslı İş İnsanları Dernek merkezimizde ilk misafirimizi ağırlayarak üyelerimizle buluşturduk.''

Marmara Sivaslı İş İnsanları Dernek merkezinde ilk misafirlerini ağırladı
Marmara Sivaslı İş İnsanları Dernek merkezinde ilk misafirlerini ağırladı Engin Akçay
Bu içerik 161 kez okundu.

Kosgeb Kocaeli Batı Bölge Müdürü Hakan DEMİRCİ beyefendi dernek merkezimizde ağırladığımız ilk konuğumuz olarak dernek tarihimize geçmiş oldu..

 MARSİDER  Başkan vekili Ramazan VURAL SUNUM YAPTI

 MARSİDER  Dernek başkan vekili Ramazan VURAL’ın sunumuyla ve kısa bir tanışmadan sonra Kosgeb Kocaeli Batı Bölge Müdürü Hakan DEMİRCİ Kosgeb’ in amaçları süreçleri ve kredilerden faydalanmak için aranan kriter ve özellikler hakkında çok değerli bilgilendirmeleri sunarak işletmelerini ve işlerini büyütmek isteyen dernek üyelerine büyük faydalar sağladı.

ATEŞ, Yönetiminde iş insanları, mimar, mühendis, hukukçu, mali müşavir, doktor, işletmeci girişimci ve profesyonel yöneticilerin olduğu son derece güçlü etkin ve yüksek eğitime sahip bilgi birikimli bir ekibe sahip insanların bir araya geldiği çok güçlü bir yapı olarak bundan sonra da konularında ve alanlarında uzman çok değerli kişileri dernek merkezimizde ağırlamaya devam edeceğiz dedi.

MARSİDER ’ in öncelikle Marmara bölgesinin 11 ilini baz alarak temelleri atılan sonrasında ülkemizin her ilinde ve yurtdışında teşkilatlanacak bir yapının büyük başarılara imza atacağı aşıkardır.

Toplam 58 kişilik profesyonel yönetim kadro ile resmi kurulış süreci tamamlanmış olan ve Türkiyede Sivaslılar adına saygın ve örnek bir dernek yapılanması içinde büyük hedeflere koşan büyük bir dayanışma ve organizasyon yapısı olan MARSİDER yoluna hızla devam etmekte.

Sivaslı İş insanlarını, girişimcilerini Türkiye ekonomisinin can damarı olan Marmara bölgesinde temel alarak buluşturmak tanıştırmak ve ticari ekonomik işbirliği güçbirliği içinde girmelerini sağlamak için yola çıkan MARSİDER toplumda büyük karşılık ve ilgi görmekte.

ATEŞ, Başta Kosgeb Müdürü Hakan DEMİRCİ ve değerli ekibi olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

MARSİDER Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI