Advert Advert Advert

MHP HER HAFTA BAŞKA BİR İLÇEDE

MHP, sabah 600 kişi ile Başiskele’de buluştu, akşam ise 1100 kişi ile Derince’de İstişare Toplantısı düzenledi. Gün içerisinde de hemşehri derneklerini ziyaret eden MHP Kocaeli, her gittiği yerde coşku ile karşılandı.

MHP HER HAFTA BAŞKA BİR İLÇEDE
MHP HER HAFTA BAŞKA BİR İLÇEDE Engin Akçay
Bu içerik 156 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MYK Üyesi Musa Küçük, Milletvekili Saffet Sancaklı ve İl Başkanı Yunus Emre Kurt, 26.02.2022 Cumartesi sabahı ilk olarak Başiskele Birlik Toplantısı’nda 600 kişi ile bir araya geldi. Yoğun bir güne teşkilat mensuplarıyla toplantı ile başlayan MHP heyeti daha sonra Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti. Valilik ziyareti akabinde Kocaeli Erzurumlular Vakfı, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu, Kars Ardahan Iğdır Vakfı ve Kocaeli Erzurumlular Derneği’ne ziyaretlerde bulunan MHP’liler gittikleri her yerde coşku ile karşılandılar. Saat 19.00’da Yenikent Kültür Merkezi’nde 1100 kişi ile Genişletilmiş İstişare Toplantısı gerçekleştirdiler.

 

TARİHİNİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ

Tüm gün gerçekleşen programlarda söz alan İl Başkanı Yunus Emre Kurt; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren her bir ilçe teşkilatımız büyük bir sorumluluk üstlenmiş ve programlara ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Çok kısa bir sürede muhteşem bir hava yakaladık. Neredeyse her hafta bir ilçemizde mutlaka bir program oluyor ve biz de bu programlara iştirak ediyoruz. İnşallah Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli’ de tarihinin en yüksek oyunu alacak ve en iyi şekilde TBMM’de Milletimizi temsil etmeye devam edecek. Ben 2023 yolunda, güçlü Türkiye yolunda her bir vatandaşımdan destek istiyorum. Tüm teşkilat mensuplarımız bu ülküde birleşsin ve emin adımlarla 2023’ e birlikte koşalım” dedi.

BİZDE HERŞEY ŞEFFAF

Programlarda konuşan Saffet Sancaklı; “Kıymetli hemşerilerim bizi görüyorsunuz, ortada tamamen şeffaf bir Cumhur İttifakı var. Ancak karşı tarafta ise kimin kiminle birlikte olduğu, hangi gizli görüşmelerin yapıldığı bilinmeyen bir Millet İttifakı mevcut. Geçen gün yuvarlak bir masa etrafında toplanan partilere baktığınızda oy toplamlarının yüzde 40’ı geçmediğini görebilirsiniz. İşte bunlar bu sebeple bir de masanın altında gizli bir ayak olarak HDP’yi tutuyorlar. Diyelim ki, bu şer odakları seçim kazandı. Yapacakları ve mecbur oldukları tek bir şey var, o da HDP’yi hükümet ortağı yapmak, onlara bakanlık vermek. İşte bizim beka meselemiz budur. Önümüzdeki seçimde MHP ne kadar güçlü olursa emin olun ki Türkiye o kadar güçlü olur” dedi.

 

PIRIL PIRIL BİR İL BAŞKANI

Programlarda en son söz alan Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın; “Pırıl pırıl bir il başkanımız var ve yola çıktığı güzergah doğru. Ben bir haftadır yurt dışında ülkemizi temsilen temaslarda bulunuyordum. Ancak İl Başkanımız Yunus Emre Kurt’un daveti sonrası hiç düşünmeden buraya gelmek istedim. Çünkü burası Türkiye’nin bir özeti, bir minyatürü. Bizler kutlu bir teşkilatın mensuplarıyız. MHP, varlığını Türk varlığından almaktadır. Ve bu sebeple hiç merak etmeyin Türk Milleti var olduğu sürece inşallah Milliyetçi Hareket Partisi’ de var olmaya devam edecektir. Bakınız bazıları sosyal medya profil fotoğraflarına bozkurt koyuyor, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in fotoğrafını koyuyor ve kendisine Ülkücüyüm diyor. Ama bir bakıyorsunuz abuk sabuk partilerin reklamını yapıyor. Onlar bilmelidir ki Ülkücülük ilkelere bağlı yaşamaktır ve Ülkücülük MHP’de olur” dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI