Başkan Söğüt, “Önceliğimiz vatandaşımız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, birim müdürleri ile bir araya geldi ve 2021 yılında yapılan ve önümüzdeki dönem yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Başkan Söğüt, “Gayretimiz de çabamız da daha güzel bir Körfez için” dedi

Başkan Söğüt, “Önceliğimiz vatandaşımız”
Başkan Söğüt, “Önceliğimiz vatandaşımız” Engin Akçay
Bu içerik 153 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, birim müdürleri ile bir araya geldi ve 2021 yılında yapılan ve önümüzdeki dönem yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Nazende Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda birim müdürlerini tek tek dinleyerek 2022 yılı içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Söğüt, belediyenin birimler arası hizmet ilişkileri ve koordinasyonun önemli olduğuna dikkat çekti.

 

DEĞERLENDİRME YAPTIK

“Hizmetimizin temelinde vatandaşımız var. Ve onların talep ve istekleri bizim her zaman ilk önceliğimiz olacak” diyen Başkan Söğüt, “Bu toplantılar ile hizmetlerimiz daha etkin ve verimli nasıl olabilir bunun değerlendirmesini yapıyoruz. Ayrıca önümüzdeki yıllar için çalışma planlarımızı ve ön görülerimizi ortaya koyduk. Gelecek dönem proje ve hizmetlerimizi değerlendirdik. Bu toplantımızın oldukça verimli olduğuna inanıyorum.

 

EN TEMEL GÖREVİMİZ

Tüm dünyanın zor zamanlar yaşadığı günlerde özverili çalışmalarından ötürü çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Söğüt, "Her durumda ve her şartta ilçemize hizmet etmek en temel görevimiz” ifadelerini kullandı. Başkan Şener Söğüt daha sonra tek tek birim müdürleri ile görüşerek yıl içerisinde yapılan çalışmalar ve önümüzdeki dönemki çalışmalar hakkında brifing aldı.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI