Başkan Söğüt, “Fikirleriniz bize yol gösterici oluyor”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Esentepe Mahallesi’nde bulunan STK temsilcileri ile bir araya geldi. Onların fikir ve önerilerini dinleyen Başkan Söğüt, “Ortak akıl, ortak hedef ile sizlerin görüşleri bize yol gösterici olmayı sürdürecek” dedi

Başkan Söğüt, “Fikirleriniz bize yol gösterici oluyor”
Başkan Söğüt, “Fikirleriniz bize yol gösterici oluyor” Engin Akçay
Bu içerik 105 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Esentepe’de bulunan sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Aşıklar Otağı’nda bir araya geldi. Başkan Şener Söğüt ile birlikte toplantıya AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna da katıldı. Toplantı öncesinde katılımcılarla tek tek selamlaşan ve sohbet eden Başkan Şener Söğüt, yaptığı kısa konuşmada da yaptıkları ve bölgede hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgi aktardı.

 

ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Sivil Toplum Kuruluşlarının kentin en önemli dinamikleri arasında yer aldığını belirten Başkan Şener Söğüt, “Körfez Belediyesi olarak hem Kent Konseyimiz hem de STK’larımız ile örnek projeler hayata geçiriyoruz. Yapacağımız ve bölge için önemli olan projelerde de STK temsilcilerimiz aracılığı ile vatandaşlarımızın önerilerini de almış oluyoruz. Ortak akıl bizim için en önemli proje başlangıcı.

 

ZOR BİR SÜRECE RAĞMEN…

Dünya çok zor bir dönemden geçiyor. Pandemi sonrasında ekonomik anlamda her ülke ciddi değişimler ve adımlar atıyor. Ama şu bir gerçek ki; çalışmalar ve hizmet durmadan devam ediyor. Daha güzel bir Körfez için var gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz. 3 yıla yaklaşıyoruz. Pandemi gibi bir sürece rağmen Körfez’e biz, Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ve bakanlıklarımız ile birlikte 1 milyar TL’lik yatırım yapıldı” dedi.

 

BİRLİKTE YOL YÜRÜYORUZ

Körfez’i daha da güzel bir görünüme kavuşturmak için STK’ların fikir ve önerilerinin önemli olduğuna belirten Başkan Söğüt, “Daha ileriye götürmek bizim elimizde. Sizlerin fikir ve önerleri bizler için yol haritası oluyor. Bugün de burada bizlerle birlikte oldunuz. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Şener Söğüt daha sonra STK temsilcilerin fikir ve önerilerini dinledi, sorularını cevapladı.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI