Kandıra 'da Ülkücüler Salonlara sığmadı.

Kandıra'da binlerce ülkücünün bir araya geldiği Direniş ‘in Işıltısı konserine MHP Kocaeli İl Başkanı Av. Yunus Emre KURT, Milletvekili Saffet SANCAKLI, Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdulkadir ÖZDEMİR başta olmak üzere çok sayıda protokol katıldı.

Kandıra 'da Ülkücüler Salonlara sığmadı.
Kandıra 'da Ülkücüler Salonlara sığmadı. Engin Akçay
Bu içerik 101 kez okundu.

Ülkücülerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Atilla YILMAZ şarkılarıyla coşturdu.

 

Program ile ilgili konuşan MHP İl Başkanı KURT; Uzun yıllar sonra Kandıra'da böyle bir organizasyonda ülküdaşlarımla bir araya geldiğim için çok mutluyum. Bugün gördük ki Ülkücüler biz buradayız, biz de varız diyor. Salonlara sığmayan kalabalık için herkese teşekkür ediyorum. Kandıra'da MHP'nin tarihi oyunu hep birlikte İnşallah göreceğiz. Ülkü Ocaklarımız ile gurur duyuyorum. Çok başarılı işler yapıyorlar. Tüm Türk gençliğini ocaklarımıza davet ediyoruz. dedi.

Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ise "İl başkanımız Yunus Emre KURT göreve geldikten sonra inanılmaz bir hareketlenme, büyük bir teveccüh var. Bu programlar gösteriyor ki teşkilatımız güzel işler yapıyor. Gençlik bizler için çok önemlidir. Abdulkadir Başkanımız da gençlik adına başarılı çalışmalara imza atıyor. Tüm ülkücüler birlik içinde çalışacağız. MHP'nin bana göre ilimizdeki en başarılı dönemini görüyoruz. Sonuçlarını da alacağız. Katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. dedi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdulkadir ÖZDEMİR ise; Göreve geldiğimiz günden itibaren gençliğimizin dertleri ile dertleniyoruz. Ülkü Ocakları dünyanın en büyük gençlik teşkilatıdır. Biz de bu büyüklüğe yakışır programlar arzuladık. Görüyorum ki Kandıra'da tarihi bir kalabalık oldu. Kandıra'nın evladı olmaktan her zaman gurur duyuyorum. Bizim yiğit insanların yaşadığı bu şirin ilçemize borcumuz var. İnşallah ödeyeceğiz. Kandıra’nın ve Kandıralının her zaman sözcüsü olacağız. Tüm kardeşlerimizi ocaklarımıza bekliyoruz. İl Başkanımız Yunus Emre Kurt’un atanması ile başlayan süreçte gençlik ateşi ilimizde yanmaya başladı. Tüm ülkücülerin, milliyetçilerin tek siyasi organizasyonu MHP'nin ve ocaklarımızın bundan sonraki programlarına da herkesi bekliyoruz dedi.

Konser herkesin coşku ile eşlik ettiği şarkılarla sonlandı.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI