Advert Advert Advert

Ali Kemal Aydın, Babacan’la Görüştü

Gebzeli iş insanı Ali Kemal Aydın Deva Partisi Genel Merkezinde Genel Başkan Ali Babacan ile görüştü.

Ali Kemal Aydın, Babacan’la  Görüştü
Ali Kemal Aydın, Babacan’la  Görüştü Engin Akçay
Bu içerik 98 kez okundu.

Daha öncede bir süre görüştüğü Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile Deva Partisi Genel Merkezinde kabul edilen  Ali Kemal Aydın, Babacan’a çalışmaları hakkında bilgi verdi. Babacan tarafından dikkatle dinlenen Aydın, Babacan’ın sorularına cevap verirken,  merak ettiği renkli kimliği hakkında da  bilgiler verdi.

 

“Benim olduğum yerde benim bir farkım olmalı”

 

Deva Partisi Genel Başkanı Babacanın sorularını  yanıtlayan ve merak ettiği konularda önemli açıklamalarda bulunan Ali Kemal Aydın, Babacan'ın 'Kocaeli bizim örgütümüzün en çalışkan ve başarılı olduğu ilimizdir. Sizin bakışınızla sorayım neden Deva Partisi dediniz' sorusuna, Ali Kemal Aydın, “Benim olduğum yerde benim bir farkım olmalı, farkım yoksa bende yokum. Bu çok önemlidir benim için" dedi.

 

Babacan: “Ankara’ya sizi yine bekliyorum”

 

Deva Partisi Genel merkezinde yönetim kurulu üyesi Van eski milletvekillerinden İkram Dinçer ve genel merkez danışmanlarından Mehmet Emin Ekmen tarafından karşılanan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile Ankara’da bir süre görüşen ve çeşitli konularda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan Aydın’ı dikkatle ve ilgiyle  dinleyen Babacan, “ Harika mükemmel bir kişiliğiniz var, programlarımız nedeni ile daha geniş zamanda sizi yine Ankara’ya bekliyorum. Fikirleriniz bizim için önemlidir. Buraya artık nasıl geleceğinizi biliyorsunuz, bekliyorum mutlaka görüşelim” dedi.

 

Aydın’dan Babacan'a 3.D Atatürk tablosu

 

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Deva Genel merkezinde kabul edilen iş insanı Ali Kemal Aydın görüşmeler sonrasında Babacan’a 3.Boyutlu Atatürk tablosunu hediye etti. Tabloya dikkatle bakan Genel Başkan Babacan, “Benim için bu bakışlar çok önemli, nereden bakarsanız bakın onu görüyorsunuz, onun çizgisi bizim için elbette ki bir yol bir işarettir. Bu önemli hediyeniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Aydın’a yeşil Işık göründü!

 

Gebze’de yaptığı çalışmalarla bölge halkına önemli mesajlar veren, yerel ve ulusal basın temsilcileri ile sıkça bir araya gelerek çalışmalarını değerlendiren Ali Kemal Aydın, siyasete girmek için çıktığı yolda Deva Partisi ile görüşmelerinin devam edeceği görülüyor!.

 

Ali Kemal Aydın Ankara yolcusu mu?

 

Siyasi arenada hareketli günler geçiren  ve üst düzey görüşmelerini sürdürdüğü Ankara’dan olumlu bilgi ve görüşmelerle dönen Ali Kemal Aydın, bundan sonra yapacağı çalışmalarla siyasi hayatına yeni bir dönüm sayfası açarak bölgede izleyeceği yol haritası ve Ankara’da yapacağı yeni görüşmeler  merakla bekleniyor.

 

Benim Gebze’ye vefa borcum var

 

Çalışmalarını değerlendirilen Gebze’li iş adamı Ali Kemal Aydın, “ Benim bugünkü konumumu öncelikle Gebze’ye, Gebzelilere ve Kocaeli halkına borçluyum. Bu bölgeye benim vefa borcum var, Allah nasip kısmet ederse bu borcumu siyasi kimliğimle bu bölgeye hizmet ederek vermek istiyorum” dedi.

 

Bekleyip, izleyip göreceğiz!

 

7. GÜN HABER / Özden DEMİRCİ

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI