Advert

Levent Altun Maymun Tuzağı’nı imzalayacak

Gazeteci-Yazar Levent Altun, 4’üncü romanı Maymun Tuzağı için ilk imza etkinliğini yarın gerçekleştirecek. Gebze Center AVM’de devam eden 11. Kitap Fuarı çerçevesince Penguen Kitabevi tarafından düzenlenen imza günü saat 15.30’da başlayacak.

Levent Altun Maymun Tuzağı’nı imzalayacak
Levent Altun Maymun Tuzağı’nı imzalayacak Engin Akçay
Bu içerik 149 kez okundu.

Maymun Tuzağı romanını 2020 yılının başında yazan ancak pandemi nedeniyle hiç imza günü düzenleyemeyen Levent Altun, sadece internet üzerinden yapılan satışlarla ikinci baskıyı gerçekleştirdi.

Aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı olan Levent Altun’un +18, Kaçış Noktası ve Özleme Mektup isminde üç romanı daha bulunuyor.

Yazmanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade eden Altun, ‘okunmanın’ ise çok daha büyük bir ayrıcalık olduğunu dile getirerek, imza günü etkinliğine tüm kitapseverleri davet etti.

 

KİTABIN KONUSU

Levent Altun, Maymun Tuzağı romanında okuyucuyu karmaşık ilişkilerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor. İnsanların aç gözlülüğü ve bencilliğine çokça vurgu yaparken, geçmişteki en zayıf ve karanlık yerlerini gün yüzüne çıkararak, pişmanlık ve hataları ile yüzleştiriyor. Romanın sonunda ise okuyucuyu son derece şaşırtıcı ve çarpıcı bir final bekliyor. İyi insan olmanın vazgeçilmezliğini en ön sıraya yerleştiren roman, insanların farklı sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamından kesitler sunuyor.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek