Advert Advert Advert

Başkan Söğüt, “Karla mücadeleyi 7/24 sürdüreceğiz”

Körfez Belediyesi ekipleri, kar yağışının etkisini gösterdiği cumartesi gününden itibaren yoğun bir mesai harcadı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de çalışmaları yerinde inceledi, personelle bir araya geldi

Başkan Söğüt, “Karla mücadeleyi 7/24 sürdüreceğiz”
Başkan Söğüt, “Karla mücadeleyi 7/24 sürdüreceğiz” Engin Akçay
Bu içerik 104 kez okundu.

Körfez Belediyesi ekipleri, kar yağışının etkisini gösterdiği cumartesi gününden itibaren yoğun bir mesai harcadı. Kent merkezinde ve kırsal kesimlerde karla mücadele çalışmalarını sürdüren ekipleri Başkan Şener Söğüt de ziyaret etti. Personele teşekkür eden Başkan Şener Söğüt, “Tüm karla mücadele ekibimizi gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Ekiplerimiz çalışmalarını gece gündüz demeden 7/24 devam edecek” açıklamalarında bulundu.

 

ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ

Kentin yüksek noktalarında yürütülen çalışmalarla ilgili de sahada incelemelerde bulunan Başkan Şener Söğüt, Yukarı Hereke’ye gitti. Başkan Yardımcıları Faruk Denli ve İbrahim Çırpan ile birlikte çalışmaları yerinde gören Başkan Söğüt, muhtarlarla da bir araya gelerek aksaklık tespit edilen noktalara müdahale edilmesini sağladı. Muhtarlarla sohbet eden Başkan Söğüt, muhtarların istek ve önerilerini dinledi.

 

KAPALI YOL YOK

Kar yağışı öncesinde tüm önlemleri aldıklarını belirten Başkan Söğüt, “Meteorolojiden gelen uyarılar sonrasında karla mücadele ekiplerimiz teyakkuza geçti. Karın en yoğun şekilde hissedildiği saatlerde de gerek kent merkezinde gerekse yüksek kesimlerde çalışmalarımızı yürüttük. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizle koordineli bir şekilde özellikle köy yollarının tamamını açtık. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar, ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek” dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI