Advert Advert Advert

Başkan Söğüt, “Hedefinize güçlü adımlarla ilerleyin”

TÜGVA Körfez Temsilciliği’nin konuğu olan ve gençlerle bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, “Aklını, ruhunu ve bedenini bu ülkenin gelecekte ileriye gidebilmesi için ortaya koyan çalışkan gençliğimiz, bizim en büyük teminatımızdır” dedi

Başkan Söğüt, “Hedefinize güçlü adımlarla ilerleyin”
Başkan Söğüt, “Hedefinize güçlü adımlarla ilerleyin” Engin Akçay
Bu içerik 173 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Türkiye Gençlik Vakfı Körfez İlçe Temsilciliğini ziyaret etti, gençlerle bir araya geldi. İlçe Müftüsü Muhammed Aydın ve TÜGVA Körfez Temsilcisi Ersin Çal’ın da katıldığı ziyarette gençlerle sohbet eden Başkan Şener Söğüt, “Bu ülkenin umudu siz gençlersiniz. Yarının büyük ve güçlü Türkiye’si sizlerin omuzlarında yükselecek. Unutmayın; hedeflerinizi önce hayal edin. Güzel hayallere, güçlü adımlarla ilerleyin.

 

EN BÜYÜK TEMİNATIMIZSINIZ

“Aklını, ruhunu ve bedenini bu ülkenin gelecekte ileriye gidebilmesi için ortaya koyan çalışkan gençliğimiz, bizim en büyük teminatımızdır” diyen Başkan Şener Söğüt, “Güçlü ve büyük bir Türkiye, sizin gibi gençlerimizin azmi, gayreti, fikri ve hedefleri ile gelecek. Bizler de bu doğrultuda adımlarımızı atıyor, gençliğimize yönelik her türlü yatırımı hayata geçiriyoruz.

 

MASA TENİSİ OYNADI

TÜGVA; ilim irfan sahibi, ahlaklı, çalışkan gençlerimizin yetişmesinde önemli rol oynuyor. Görüyorum ki; Hepinizin gözleri pırıl pırıl. Geleceğimizi sizlere gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimizin farkındayız. Daima hakkın ve adaletin savunucusu olun. Irk, dil, din ayırt etmeden insana değer verin” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt, daha sonra gençlerden gelen soruları cevapladı, masa tenisi oynadı.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI