Advert Advert Advert

DEVA ÇAYIROVA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET…

Deva Partisi Teşkilatları Türkiyenin 81 ilinde eş zamanlı olarak Pazar ziyaretleri gerçekleştirdi.

DEVA ÇAYIROVA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET…
DEVA ÇAYIROVA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET… Engin Akçay
Bu içerik 163 kez okundu.

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ , İlçe  Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber Akse Mahallesi  kapalı semt pazarını ziyaret ederek esnafın sıkıntı ve problemlerini dinledi.

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve beraberindeki heyet, 13 Ocak Perşembe günü  Akse Mahallesi  kapalı semt pazarını ziyaret ederek esnafı dinledi. Programa vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

SARAÇ Programdan sonra yaptığı açıklamada; Bugün teşkilatlarımızla beraber tüm Türkiye’de olduğu gibi Çayırova ilçemizde de  pazarcı esnafımızı dinledik. Maalesef ülkenin içinde bulunduğu Ekonomik kriz esnafımızı derinden etkilemiştir. Masraflarını dahi karşılayamayan esnafımız bugün ülkeyi yönetenlerin yanlış ekonomi politikaları yüzünden bir çıkmazın içine girmiştir. Ekonomik  kriz her geçen gün artarak derinleşmektedir.

Esnafımız aldığı ürünü satamamaktan , vatandaşımız ise pahalılık yüzünden alım gücünün düşmesinden çok şikayetçi. Esnafımız bir kısım ürünleri  kilo ile değil artık gramla  sattıklarını bu durumdan dolayı çok üzüntü duyduklarını ifade ediyorlar. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan Bey’in ekonominin başında olduğu günleri özlediklerini belirtiyorlar.

 Deva Partimizin iktidarın da Ekonominin Mimarı Genel Başkanımız Sayın: ALİ BABACAN ve kadrolarımızla ülkemizi ve insanımızı bu kriz ortamından çıkaracağız. İnsan onuruna yakışır bir hayat standardına hep beraber ulaşacağız. Çünkü Ekonomideki en liyakatli kadrolar bizde dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI