Advert

Başiskele'de Hayati İnanç'a Yoğun İlgi

Başiskele'de 2022 yılını "Kadın ve Aile Yılı" ilan eden Başiskele Belediyesi, "Konumuz Aile" programları kapsamında dün akşam Edebiyatçı-Yazar Hayati İnanç'ı vatandaşlarla buluşturdu.

Başiskele'de Hayati İnanç'a Yoğun İlgi
Başiskele'de Hayati İnanç'a Yoğun İlgi Engin Akçay
Bu içerik 203 kez okundu.

Toplumun temeli aileye dair her şeyin konuşulduğu "Konumuz Aile" programlar kapsamında daha önce Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim ve Senai Demirci'yi ağırlayan Başiskele Belediyesi, bu kez ünlü bir isim daha olan Hayati İnanç'ı Başiskele'de misafir etti.


PROGRAMA YOĞUN İLGİ
 

Karşıyaka Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programa Başiskeleliler'in yanı sıra çevre ilçelerden de gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Koronavirüs tedbirlerinin ihmal edilmediği programda katılımcılara HES Kodu sorgulaması yapıldı. 

 

AİLEYE DAİR GÜZEL TAVSİYELER


Vatandaşların yerlerini almasının ardından sahneye çıkan Hayati İnanç, aile ve evlilik ile ilgili bilgi ve deneyimlerini anlattı. Hayat tecrübelerinden doğan faydalı derslerin bir aktarımı olarak geçen söyleşide, hâlihazırdaki ailevi ilişkilerinin yeniden gözden geçirilmesini sağlayacak bilgiler, aile içinde yaşanabilecek tahribatları gidermede izlenecek yollar ve yeni yuva kuracak gençlere de güzel öğüt ve tavsiyelerde bulunuldu.

 

BAŞKAN ÖZLÜ'DEN TEŞEKKÜR

 

Divan edebiyatından birçok şiir ve beyitlerle izleyicileri mest eden Hayati İnanç'ın konuşmalarının tamamlanmasının ardından Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü sahneye çıkarak, hoş sohbetinde dolayı usta yazara ve salonu tıklım tılım dlduran katılımcılara teşekkür etti ve Hayati İnanç'a çiçek takdim etti. 

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek