Advert

Başkan Söğüt, “Tesis altyapısını güçlendiriyoruz”

Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk’ü ağırlayan Başkan Şener Söğüt, 2022’nin spora ve gençliğe yönelik projelerin hayata geçeceği yıl olacağını belirterek, “Projelerimiz hazır, startı veriyoruz” dedi

Başkan Söğüt, “Tesis altyapısını güçlendiriyoruz”
Başkan Söğüt, “Tesis altyapısını güçlendiriyoruz” Engin Akçay
Bu içerik 227 kez okundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK ve siyasi parti temsilcilerini ağırladı. Başkan Söğüt’ün ziyaretçileri; Memleket Partisi Körfez İlçe Başkanı Şuayip Yağar ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez Amasyalılar Derneği Başkanı Ahmet Çınar ve yönetim kurulu üyeleri ile Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk oldu. Başkan Söğüt ilk olarak Memleket Partisi Körfez İlçe Başkanı Şuayip Yağar’ı ağırladı.

 

AMASYALILARDAN ELMA

Yönetimiyle birlikte Yağar’ı ağırlayan Başkan Şener Söğüt, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Başkan Söğüt daha sonra Körfez Amasyalılar Derneği Başkanı Ahmet Çınar ve yönetimini ağırladı. Burada da Çınar ve yönetimi, Başkan Şener Söğüt’e STK’lara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederken, kendisine Amasya elması takdim etti.

 

İHALESİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Son olarak Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk’ü ağırlayan Başkan Şener Söğüt, Körfez’de spor ve gençlere yönelik önemli adımlar attıklarını belirterek, “Körfez’de tesis altyapısını yükseltiyoruz. Kapalı spor salonu eksiğimiz vardı; 1.100 seyirci kapasiteli spor salonu için ilerleyen günlerde ihalemizi gerçekleştireceğiz. Burası aynı zamanda modern bir gençlik merkezi de olacak.

 

TESİSLERİNİN SAYISI ARTACAK

Çamlıtepe Spor Kompleksi’ni Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hayata geçireceğiz. Bunun için meclisimizden karar da aldık. Ayrıca mahallelerimizde mahalli spor tesisleri de yapacağız. Hepsinin projesi hazır, en kısa sürede ihalelerini gerçekleştirerek çalışmalara başlayacağız. Toplamda 50 milyon TL’lik bir tesis yatırımı olacak” dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Başkan Büyükakın İzmit’in Kurtuluşunu Kutladı
Kurtuluş kutlamalarında  Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek
Kurtuluş kutlamalarında Hüsnü Şenlendirici fırtınası esecek