Advert Advert

Başkan Özlü Mesaiye Hızlı İşler ile Başladı

Başiskeleli hemşehrileriyle devamlı her ortamda iletişim halinde olan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, bugünkü mesaisine Hızlı İşler Merkezi’nde başladı.

Başkan Özlü Mesaiye Hızlı İşler ile Başladı
Başkan Özlü Mesaiye Hızlı İşler ile Başladı Engin Akçay
Bu içerik 230 kez okundu.

Vatandaşların belediyecilik hizmetlerinden ve ilçede yapılan güzel işlere daha hızlı erişebilmesi için hizmete sunulan Hızlı İşler Merkezi günde yüzlerce Başiskeleli’nin talep, öneri ve şikâyetlerini süratle çözüme kavuşturuyor. Başkan Özlü de bugün mesaisinin ilk saatinde komşularıyla bir araya geldi. Komşularının talep ve önerilerini birinci ağızdan dinleyen Başkan Özlü, taleplere ortak çözümler üreterek hemşehrilerinin hem işlerini hızlıca çözdü hem de gönüllere dokundu.

 

HIZLI İŞLER MERKEZİ’NDE İŞLER HIZLI İLERLİYOR

 

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün hayata geçirdiği proje Hızlı İşler Merkezi’nde vatandaşlar, Belediye Ana Hizmet Binası girişinde oluşturulan alanda işlerini kolaylıkla ve süratle çözebiliyor. Başiskeleli vatandaşların imar, emlak istimlak, fen işleri, sosyal yardımlar gibi birimlerdeki işlerinin, ilgili müdürlüklere gidip zaman kaybetmesinin önüne geçilmesi ve işlerin daha hızlı yürütülmesini sağlayan merkez, halk tarafından büyük takdir topluyor.

 

“SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?”

 

Belediye girişinde personeller tarafından güleryüzle karşılanan vatandaşlar, ilgili müdürlüklerden bir uzman personelin görevlendirildiği Hızlı İşler Merkezi’ndeki uzman personele yönlendiriliyor. Çay ve kahve eşliğinde ağırlanan Başiskeleli vatandaşlar talep, öneri ve şikayetlerini söylüyor ve hızlıca talepler yerine getiriliyor.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
Merkez Prime Hastanesi yılın transferini yaptı
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor
İZMEK’te yeni dönem kayıtları 15 Ağustos’ta başlıyor