Advert Advert Advert

BAŞKAN ÖZDEMİR, YENİ YIL MESAJINDA

Bilinen tarihte dünyanın ancak bir veya iki defa yaşadığı küresel bir salgınla mücadele ederek geçirdiğimiz 2021 yılını geride bırakmak üzereyiz.

BAŞKAN ÖZDEMİR, YENİ YIL MESAJINDA
BAŞKAN ÖZDEMİR, YENİ YIL MESAJINDA Engin Akçay
Bu içerik 223 kez okundu.

2022 yılının gerek ülkemize gerekse bütün dünyaya barış. Huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Salgın ile mücadelede üstün bir gayret sarf eden başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün birimlerimize teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.

Bu süreçte hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve hala tedavi görenlere acil şifalar dilerim.

 

2021 yılı içinde de Türk Düşmanları boş durmamış, her türlü saldırılar devam etmiştir,

Milli bekamıza yönelik saldırı ve suikastlar azimle, sabırla, akılla, cesaretle ve milli dayanışmayla engellenmiştir. Türkiye’nin zaafını kollayan, rehavetini gözleyen iç ve dış odaklar 2021 yılında da boş durmamışlar, şirret faaliyetlerinden vazgeçmemişlerdir. Nitekim siyasal kriz çıkarmak, kutuplaşmayı tırmandırmak, gönül ve vicdan köprülerini tahrip etmek için devreye girenlerin karanlık teşebbüs ve tezvirlerinde kaygı verici artışlar yaşanmıştır.

 

Son olaraktan kur oyunu oynanmış, Milletimizin sabrı zorlanmıştır, her türlü karanlık oyunlara rağmen, Türk milleti 2022 yılına ümitle bakmaktadır. Unutulmasın ki zalimler, hainler, Türk düşmanları milli birliğimizi, bin yıllık kardeşlik hukukumuzu asla bozamayacaklardır. Cumhuriyet’in yüzüncü yıldönümünün stratejik bir hazırlık evresi olacak 2022 yılında Türkiye’nin gücüne güç katacağı inancındayız. Cumhur İttifakı samimiyetle, millet ve vatan sevgisiyle yoluna devam edecektir.

Ülkemizin milli bekasının gereği de budur. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak Gebze de göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin izninde ve talimatları ile onun gösterdiği hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemekte 2023’e hazırlanmaktayız. Teşkilat olarak, partili partisiz herkesi kucaklarken bir yandan da geçmişte büyük emekler vermiş ama bugün itibarı ile bir kenarda duran ağabeylerimizi, kardeşlerimizi gönül seferberliği ile ülkü kervanına katmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve Gebze’miz için güzel bir yıl olması dileği ile bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, başta sağlık olmak üzere mutluluk ve başarılar dilerim.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI