Başkan Özlü’den 2022 Yılı Mesajı

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, 2022 yılına girilirken yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Özlü’den 2022 Yılı Mesajı
Başkan Özlü’den 2022 Yılı Mesajı Engin Akçay
Bu içerik 98 kez okundu.

Başkan Özlü mesajında tüm hemşehrilerine sağlıklı, huzurlu ve bereketli bir yıl dileyerek şu ifadelere yer verdi:

 

“Yaklaşık 2 yıldır mücadelesini verdiğimiz Koronavirüs salgınına rağmen 2021 yılını aşılama ile birlikte daha rahat ve kısıtlamalardan uzak geçirdik. Yeni ve güzel umutlarla 2022 yılına giriyoruz. Yerli ve milli aşımız Türkovac’ın da seri üretime başladığı bu dönemde, dünya genelinde Kovid-19 aşısı üreten 9. ülke olarak yeni yılın ülkemiz için daha sağlıklı ve huzurlu geçeceğini umuyorum.

 

Başiskele’mizde 2021 yılını “Gençlik Yılı” olarak ilan ettikten sonra Genc-i Âlâ Gençlik Modeli Projemizi hayata geçirerek onbinlerce âlâ gencimizin gönlüne dokunan hizmetler ve çalışmalar gerçekleştirdik. Eğitimden kültüre, bilimden sanata, spordan sosyal aktivitelere kadar birçok alanda gençlerimize yönelik hizmetlerimizi tek bir çatı altında toplayan işte bu Genc-i Âlâ Gençlik Modelimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldü. Ankara’da Yerel Yönetimler Gençlik Projeleri Yarışması’nda yüzlerce il ve ilçe belediyelerini geride bırakarak ödül alan Genc-i Âlâ’mızın başarısı taçlandı. Bu başarımız Kocaeli sınırlarını da aşarak tüm ülkeye yayılarak örnek ve öncü olmaya başladı.

 

Güzel ilçemize yakışır güzel, sağlam, kalıcı, doğal, süratli, estetik ve sağlıklı işler yaparak 50’yi aşkın projemizi hep birlikte hayata geçirdik. Siz değerli hemşehrilerimizinin bizlere olan inancıyla alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı hızla gerçekleştirerek ilçemizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz.  

 

Geleceğimizin hazinesi olarak gördüğümüz çocuklarımızın ve gençlerimizin maddi ve manevi olarak büyük fayda ve kazanım sağladığı 2021 yılını geride bırakırken 2022 yılını da “Kadın ve Aile Yılı” olarak ilan ettik. Toplumumuzun temelini oluşturan ve yine geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştiren ailelerimize ve kadınlarımıza yönelik hizmet ve çalışmalarımızın yoğunlaşacağı 2022 yılında da hep birlikte yine ilçemizde güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

 

Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasında 2023 hedeflerimize yeni yıl ile birlikte bir adım daha yaklaştık. Kocaeli’nin en fazla nüfus artış hızına sahip ilçesi Başiskele’mizde doğaya saygılı insan odaklı hizmetlerle değişim ve gelişimi sağlayarak genç yaşlı, kadın erkek çoluk çocuk hep birlikte ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Her geçen yıl daha çok büyüyen kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz.   

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının başta ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, birlik ve beraberlik içinde daha nice güzel yıllara el ele, gönül gönüle girmeyi temenni ediyorum.

 

Mavi Yeşil güzel Başiskele’mizde sağlık, mutluluk ve huzur dolu daha nice güzel yıllara hep birlikte girmek dileğiyle…”

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI