Advert Advert Advert

Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Söğüt mesajında 2022’nin sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesajı
Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesajı Engin Akçay
Bu içerik 126 kez okundu.

“Çok hızlı akıp giden zaman denizi içinde bir yılı daha geride bırakıyoruz” diyen Başkan Şener Söğüt, “Geride bırakılan yılın muhasebesi ve gelecek olan yılın planlaması, içinde bulunduğumuz şu kritik zamanların en önemli meselesidir.

Bizler, yani Körfez Belediyesi için, geride kalan yılın başarı ölçüsü, yapılmış olan hizmetler; gelecek yılın ölçüsü ise programlanan hizmetlerdir.

 

İVME KAZANDIRMIŞ OLDUK

Sizinle birlikte geride bıraktığımız yıllarda ilçemize yaptığımız alt ve üstyapı yatırımları, inşa ettiğimiz kültür, bilim ve spor tesisleri,  ilçemize kazandırdığımız park ve rekreasyon alanları bizim için gurur kaynağı oldu. Geride bıraktığımız yıllarda insan, hayvan ve çevre konularındaki çaba ve hizmetlerimizin yanında; çocuklar, gençler ve yaşlılara dönük hizmetlerimize de ivme kazandırmış olduk.

 

ÜSTESİNDEN BİRLİKTE GELDİK

Özellikle pandeminin yarattığı olağanüstü koşullarda bireysel, kurumsal ve toplumsal dayanışmayı öne çıkararak zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. Gelecek yıl için temennimiz ve çabamız, geride kalan yılların tüm eksiklerini tamamlamak ve ilçemizi bir basamak daha yukarıya taşıyabilmektir.

 

AYRI AYRI KUTLUYORUM

Yeni yılda da, hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Bu duygularla, 2022 yılının size, Körfezimize, milletimize ve tüm insanlığa umut, sağlık ve güzellik getirmesini temenni ediyor, her birinizin yeni yılını sevgiyle ayrı ayrı kutluyorum.2022 yılı hepimize hayırlı olsun.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI