“KURSLARDA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATILIYOR”

Türkiye Sakatlar Derneği Amasya şubesi Başkanı Emine HİCİN ARSLAN Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Belediye ve Halk eğitim merkezi destekli engellilere yönelik Dekoratif Ev Aksesuarları, Ahşap Boyama vernikleme , takı tasarımı , Tiyatro , Bağlama , ingilizce ve EKPSS kursları gibi değişik branşlarda kurs düzenlediklerini Engelli Olmak öğrenmeye ve üretmeye engel değildir sloganıyla başlattıkları kurslarda engelli kardeşlerimizi topluma kazandırmak ve kendilerine olan özgüvenlerini geliştirmek olduğunu söyledi.

“KURSLARDA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATILIYOR”
“KURSLARDA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATILIYOR”
Bu içerik 211 kez okundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Amasya şubesi Başkanı Emine HİCİN ARSLAN Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Belediye ve Halk eğitim merkezi destekli engellilere yönelik  Dekoratif Ev Aksesuarları, Ahşap Boyama vernikleme , takı tasarımı , Tiyatro , Bağlama , ingilizce ve EKPSS kursları gibi değişik branşlarda kurs düzenlediklerini Engelli Olmak öğrenmeye ve üretmeye engel değildir sloganıyla başlattıkları kurslarda  engelli  kardeşlerimizi topluma kazandırmak ve kendilerine olan özgüvenlerini geliştirmek olduğunu söyledi. 
Engelli vatandaşlarımızın yüzündeki tebessümü görmek bizleri çok mutlu ediyor diyen Hicin Arslan “Dernek olarak Eğitimden sağlığa, iş ve mesleki rehabilitasyondan kültür ve sanata spor, psikolojik ve sosyal desteğe ihtiyacı olan üyelerimizin sorunlarının çözümü için her zaman yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Yeni dönemde pandemi kuralları çerçevesinde maske kullanımı ve hijyene dikkat edilerek Amasya Belediyesi Engelsiz Yaşam Parkında bulunan Derneğimizde Ahşap Boyama vernikleme kursumuz usta öğretici Güler AYRANCI GÖKÇE nin gözetiminde başladı. Uzun bir aradan sonra bir araya gelen kursiyerlerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Bu kursların engelli kardeşlerimiz için çok önemli olduğunu ve çalışınca her şeyin başarılacağına inanıyorum. Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet SARI olmak üzere Halk eğitim merkezi müdürümüz sayın İbrahim ÖZASLAN a sahsım ve camiamız adına teşekkür ediyor şükranlarımızı arz ediyorum” şeklinde konuştu

#engelli vatandaşlar#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI