Advert Advert Advert

BAŞKAN SARI; “BİZİM BELEDİYEMİZ BİR NUMARA OLMALI”

Amasya Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan OKA destekli "Modern Müze Yönetimi" projesi kapsamında müzelerde görev alacak personele verilen eğitimin ardından sertifika töreni gerçekleştirildi.

BAŞKAN SARI; “BİZİM BELEDİYEMİZ BİR NUMARA OLMALI”
BAŞKAN SARI; “BİZİM BELEDİYEMİZ BİR NUMARA OLMALI”
Bu içerik 119 kez okundu.

Amasya Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan OKA destekli "Modern Müze Yönetimi" projesi kapsamında müzelerde görev alacak personele  verilen eğitimin ardından sertifika töreni gerçekleştirildi.
Törende konuşan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı; “Arkadaşlar hocalarımızdan ders aldınız. Sorumluluğunuz misli misline arttı. Ben bilmiyordum yok. Biz belediye olarak her zaman her işe bir numara olarak talibiz. Bir belki bakıldığında sayısal ağırlığı gözükmede ama genel manada baktığımızda bir olmadan herhangi bir şeyin arkasına koymadan veya birin altını doldurmadan hiçbir şey yapamazsınız. Özgür ağırlığı olan bir rakamdır bir, fark etmez sonda da bir olabilirsiniz askeri geriye döndürürsünüz, istikameti verir yine bir olursunuz. Bizim arkadaşlarımız bir numara olmalı, bizim belediyemiz bir numara olmalı. Bizim arkadaşlarımız başarmalı, başarısızlığı ben asla kabul etmiyorum. Belki benim hayat mücadelemden kaynaklanabilir. Bu manada da bizimle çalışacak arkadaşlarımızın kesinlikle ve kesinlikle bir numaraya talip olması lazım. Bir yerde memur olmayı düşünüyorsanız Sandalyede oturan çoktur lakin koltukta oturan tekdir. Sizlerin koltuğa talip olmanız lazım, işinizle koltuğa talip olmanız lazım. Çalışma ile insana bir şey olmuyor. Başarı insanın kendine güveni artıyor. Yorulacaksınız neticede çalışacak ve başaracaksınız. Önümüzde büyük projelerimiz, çalışmalarımız var. Arkadaşlarımız daha gayretli olmalı. Tüm emeği geçen kadromuza ekibimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah virüs belasından tez zamanda kurtuluruz herkese sağlık sıhhat diliyorum”Törenin sonunda Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı Müzolog Hanife Gürcan'a çiçek takdiminde bulundu ve ardından personellere sertifikaları takdim edildi.

#amasya başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI