Advert Advert Advert

Balkaya, “Burada herşey organik” dedi

Kadın girişimci Eda Balkaya, “Sağlıklı ürün tüketelim” çağrısında bulundu

Balkaya, “Burada herşey organik” dedi
Balkaya, “Burada herşey organik” dedi
Bu içerik 246 kez okundu.

Sakarya’ya bağlı Sapanca ilçesinin Kırkpınar bölgesinde “Burada Herşey Organik” ismiyle organik tarım, organik ürünler ve farklı konseptiyle hizmet veren kadın girişimci Eda Balkaya insan sağlığına dikkat çekerek “Herşeyin başı sağlıklı gıda ve ne yiyoruz, içiyoruz” uyarısında bulundu. Pandemi sürecinde organik ürünler ve tarıma yönelik ihtiyaç ile karşı karşıya kalan ülkemizde girişimciler sağlıklı organik tarım ile dikkat çekmeye başladı. Sakaryalı girişimci, 2 çocuk annesi Eda Balkaya; Sapanca Kırkpınar’da  “Burada Herşey Organik” adıyla farklı hizmet anlayışı ve sağlıklı nesiller misyonuyla açtığı mekanı ile mesaj verdi.

“Yemediğini satmayacaksın”

Genç İş Kadını Eda Balkaya; “Meyveleri, sebzeleri ilaçsız mı ilaçlı mı. Hormonlu mu hormonsuz mu? Tüketiciler bunu sorgulamalıdır. Yemediğin ürünü satmayacaksın. Esnaf kendi ürününü yiyiyor mu? Buna dikkat etmelidir. Biz çok büyük titizlikle organik ürünlerimizi sağlıklı bir şekilde paketleyerek müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Reçel, marmelat, sirke, tarhana, erişte gibi tamamen doğal, el yapımı ürünlerimiz mevcut. Hemen hemen her meyvenin, her sebzenin reçelini sirkesini marmelatını ve kurusunu sunmaya çalışıyoruz. Şu anlık kavanoz ve yine kendisi gibi doğal paketlerden oluşan ürünleri organik olarak dükkanımızda barındırıyoruz.

Balkaya, “Burada herşey organik” dedi

“Sağlıklı beslenmek herkesin hakkı”

Onun dışında doğanın mucizesi bitkisel şifa ürünlerimiz mevcut. Mesela İsteğimiz hem maddi anlamda hem manevi anlamda vatandaşımız aldatılmasın biz örnek olmak istiyoruz. Sağlıklı beslenmek herkesin hakkı. İnsanlarımız şifa bulsun, sağlıklı, organik beslensin, zararlı ürünlerden uzak dursun düşüncesindeyiz. Ürünlerimiz gibi iş yerimiz de tamamen pandemi kurallarına uygun ve paketleme de tamamen organik bir mekanda organik ürünler sunma gayretindeyiz. Ormandan tarladan ilaçsız tarım ile yetişmiş ürünleri sunmaya çalışıyoruz” dedi. Eda Balkaya; takipçilerin organik ürünlere www.buradaherseyorganik.com İnternet adresi ve instagram da buradaherseyorganik sayfasindan, ürünleri takip edip, güvenerek alışveriş yapabileceklerini sözlerine ekledi.

#sağlıklı ürünler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI