CHP DERİNCEYE 300 GENÇTEN DESTEK

CHP Kocaeli Derince İlçe Başkanımız Birkan Koçak ve yönetim kurulu üyelerimiz haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı için parti binamızda bir araya geldi.

CHP DERİNCEYE 300 GENÇTEN DESTEK
CHP DERİNCEYE 300 GENÇTEN DESTEK
Bu içerik 201 kez okundu.

Toplantı sonrası ilçe binamızı ziyarete gelen gençler karşılandı.Derinceli 300 genci temsilen gelen gençler İlçe başkanımız Birkan Koçak ve yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirdi. 

  Toplantı ile ilgili CHP Derince İlçe Başkanlığı açıklama yaptı;

  Gençlik toplumun değişim gücüdür. Dünya tarihi boyunca özgürlük ve çağdaşlık mücadelesi veren her ulusun en dinamik unsuru olmuş gençler, 2021 Türkiye'sinde de bu mücadele mirasını taşımaya devam ediyor.

  İktidarın tüm kesimler üzerinde oluşturduğu baskıya karşı eşit ve özgür yarınlar kurma gayreti ve çabasında da yine gençler kendilerini öncü ve görünür kılıyor.

  Kendilerini var edebildikleri bütün yaşam alanları yok edilmekte; sokaklar, mahalleler, üniversiteler yani kısacası gençliğin olduğu bütün alanlar bu baskı ortamından nasibini almış durumdadır. 

  Türkiye’de gençlik; yoksulluk, uyuşturucu, asimilasyon ve eğitim sisteminde izlenen politikalarla kimliksizleştirilmeye ve geleceksizleştirilmeye çalışılmaktadır. 

  Türkiye'nin her yerine sirayet eden gençlik enerjisi Derince'yi de sardı ve Cumhuriyet Halk Partisi Derince İlçe Başkanlığımızın maruz kaldığı bayrak saldırısına ve Derince'de Akp-Mhp bloğunun ayrıştırıcı diline karşı Derince Çınarlı Gençliği yaklaşık 300 genci temsilen İlçe başkanlığımıza ziyarette bulunarak destek mesajı verdiler. 

  Gençlik politikalarında gençliğin, genç olarak varolabilme, kendi sözünü üretebilme, geleceklerini eşit şartlar altında kurabilme ve mevcut hak çemberini genişletebilme mücadelelerini çok önemsediğimizi belirterek, onlarla aynı samimiyet ve içtenlikle yan yana duracağımızın da sözünü veriyoruz. 

  Bu istibdat düzenini gençler ve genç beyinler yıkacak.

  Gençlik gelecek, gelecek CHP.

#chp derince#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir”
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI